Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoc pri kupe PDA - Asus A639 vs. ine

Pedro83 (8)|6.1.2007 12:58
Caute, chcem si kupit moje prve PDA. Hladal som, cital som recenzie, ... Najviac sa mi asi paci Asus A639 (alebo A636N). Ani nie tak vzhladom ale kombinaciou cena/vybavenie. Poradte nejake ine PDA, ktore bude mat nasledujuce minimum:
- WM5
- QVGA
- wifi
- BT
- vydrz podobna alebo lepsia ako mam Asus (napr.:Přehrávání videa, max. podsvícení - 6h32m -> z recenzie https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=246)

co by potesilo:
- VGA
- USB host
- GSM/3G
- GPS

cena: keby bola do 15k Sk (+-12k Kc) tak by to bolo super, ale pri rozumnej kombinacii funkcii a vzhladu idem aj vyssie

S tym ze toto zariadenie chcem pouzivat aj na GPS, ale tam v pohode zvazujem aj externu verziu cez BT. K tomu jedna otazka, da sa tento Asus pouzit ako GPS zariadenie aj na turistiku-nejake problemy?

Dakujem
atomion (1159)|6.1.2007 15:39
Ad zařízení: Jedno z levnějšík, ale pěkně fungujících zařízení s tvými nejnižšími požadavky je HP iPaq rx4240 Media Companion. Tady se můžeš podívat na mnou psané první seznámení (jiný web než Ce4you.cz). Jen si nejsem jistý výdrží, ale s 1200mAh baterií by nemusela být špatná. Cena je krásných 7000,- Kč s DPH což je dle mě naprosto bezkonkurenční ;) Nevýhodou je menší display (2,8").

Ad použítí: Záleží na GPS modulu a softwaru, který budeš používat.
Pedro83 (8)|6.1.2007 16:34
Dakujem za odpoved... Nad tymto som ani nerozmyslal ale uz zacinam... ale asi by som si ho musel pozriet na zivo lebo z obrazkov sa mi moc nepaci...

Ako sa na 2.8" displeji pracuje s aplikaciami typu Word, Excel, ...
atomion (1159)|6.1.2007 16:37
Tak 2,8" display má i Wizard/Vario nebo MDA Compact nebo plno dalších menších PDA/MDA. Já osobně mám také 2,8" display a vše naprosto bez problémů. I filmy s titulkama nejsou problémem. Je to asi nejlepší PDA na českém/slovenském trhu v poměru cena/výkon ;)
PatrikL (383)|6.1.2007 16:38
Ja by som si vybral FSC Pocket LOOX C550 + BT gps. Celé by to stálo možno tak 15500Sk ;) Recenzia je aj tu na Ce4you. Aj keď výdrž nie je až taká dobrá
Pedro83 (8)|6.1.2007 17:14
no baterka je jedna z priorit :( ale inac dakujem za tip...