Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Pocket PC témátka z vašich fotografií

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Protože už z neustálého a nepřetržitého psaní recenzí a jiných článků trochu cvokatím, rozhodl jsem se odreagovat a tvořit i témátka. Proto se obracím s výzvou na všechny amatérské fotografy, kteří by byli ochotni poskytnout své fotografie pro tvorbu témátek pro Pocket PC. Trochu jsem rozšířil funkcionalitu webu, takže u každého takového témátka z vaší fotografie bude uvedeno i jméno a URL vaší web galerie a o vaší galerii se tak dozví spousta lidí. Příklad můžete vidět zde.

Abych měl vše co nejvíce ošetřeno, prosím případné laskavé fotografy, aby mi poslali email se svolením jejich dílo použít. Do emailu prosím uveďte výslovný souhlas s použitím svých děl pro tvorbu témátek pro weby ce4you a PDAgold a jméno a URL vaší galerie, odkud mohu snímky brát a kam se bude u každého témátka takto vytvořeného odkazovat. Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Docela by se hodilo ještě napsat, v jakém rozlišení maji být ty fotky. Docela bych sám poslal něco na témátko. A taky bohužel, některé fotky jsou na ležato. Jde udělat výřez? Teda klobouk dolu, ale musí s tím být dost práce:yes:

Registrace
    Aug 2000

Cim vetsi, tim lepsi. Vesmes je nutne delat vyrezy, takze idealni je mit moznost ty fotky ziskat v originalni velikosti. Ale neni to podminkou, zalezi pripad od pripadu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A budes delat take nejaka tematka pro VGA displeje? Docela bych se za to primlouval..

Registrace
    Aug 2000

Nemam VGA zarizeni na delani screenshotu... Tak zatim spis ne, ale nevylucuju to

Registrace
    Nov 2007

Tam je to s tema vyrezama bude jeste tvrdsi )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Klidně bych nějaký zajímavý snímek věnoval, ale je skutečně nutné znát velikost snímku, resp. jeho rozlišení, jinak dojde k tomu co pozoruji při vložení snímku do příspěvku, totiž k jeho rozmazání, díky automatickému zmenšení.
    Po každém resamplu je nutné provést alespoň doostření, a to v závislosti na míře zmenšení, a několik dalších úprav. Navíc dělat výřezy vzhledem k požadavku ke snímku na výšku také vyžaduje myslím zásah víceméně autorský.
    Takže bych doporučoval vybrat si vhodný snímek na portfoliu příslušného autora a požádat o úpravy jeho samotného.

Moje snímky jsou k nahlédnutí na Photopostu

Registrace
    Aug 2000

Ahoj Pavle. Jsem rad, ze ses ozval - Tvou vasen pro foto znam To, co pises, je samozrejme z hlediska kvality idealni, ale v principu pokud udela autor snimku vsechno to, co pises (vyber, oriznuti, doostreni a dalsi upravy, s maximalni peci a laskou ), muze uz klidne udelat samotne tematko protoze to samo o sobe zabere tak 60 vterin...

Pro predstavu prikladam to, co jsem vyrobil z jedne Tve fotky - mela presnou velikost, tak nebyl duvod ji zmensovat, stacilo ji jen oriznout. Nejsou to cela tematka, pouze screenshoty, tak snad Ti to nebude vadit.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00190987_Krajinka_ss_UvpP.jpg 
Zobrazení: 62 
Velikost: 37.7 KB 
ID: 5866   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00190987_Krajinka2_ss_YBIe.jpg 
Zobrazení: 48 
Velikost: 37.9 KB 
ID: 5867   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00190987_Krajinka3_ss_0mOJ.jpg 
Zobrazení: 63 
Velikost: 43.4 KB 
ID: 5868   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00190987_Krajinka3Landscape_ls_ss_kioY.jpg 
Zobrazení: 68 
Velikost: 36.9 KB 
ID: 5869  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Tak to ano, to se ti docela povedlo ), v tom případě můj souhlas máš )

Podobná témata

1. Galerie vašich TODAY
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 172
    Poslední příspěvek: 03-01-2010, 19:33
  2. nueLED - nastavte LEDky na vašich HTC
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-02-2008, 14:18
  3. Pageranky na vašich stránkách
    Od ufodlak v sekci Programování