Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

návrh - dotaz - prosba

Magua (98)|2.2.2004 13:28
Dobrý den,
Mám nastaveno na ce4you abych dostával všechny nové zprávy emailem. Ale teď zjišťuji že když se nedostanu tři dny na mail tak se mohu jít rovnou oběsit protože mám plnou schránku emailů :-( Myslím že by bylo super, pokud by se tam u vás chtělo něco udělat pro nás - uživatele, kdybyste to udělali tak že by se každému do jeho profilu posílaly na nějakou jeho soukromou stránku u vás informace o novým příspěvcích od poslední návštěvy. A do závorky třeba kolik je v té diskuzi nových příspěvků a ne jako teď že mi přijde desetkárát ten samý email protože se někdo rozdiskutoval :-) hodně byste nám všem tímto ulehčily si myslím :-)

Mějte se
hybo (3107)|2.2.2004 13:32
Mozna by to slo udelat nejakym zasilanim jen sumarnich mailu, treba jednou za den, za tyden, a tak.
Magua (98)|2.2.2004 13:36
v nejhorším případě :-) teda hned po tom že se na to vykašlete uplně :-)))
Pepicek (25)|2.2.2004 14:05
Jojo...souhlasim. Uz jsem si upozornovani na email vypnul protoze potom co mi chodilo 7 emailu denne se stejnym obsahem, tak jsem z toho byl trosku rozmrzelej :disgusted: ...
Pavel Koza (4761)|2.2.2004 14:10
Tam "u nas" bychom pro uzivatele udelali prvni i posledni, nicmene problem je v tom, ze den ma jen 24 hodin. System, ktery navrhujete, je samozrejme nejakym zpusobem resitelny, ovsem neni to tak tivialni, abych sedl a za odpoledne to napsal. A kdyz budu zase delat web, nebudu psat recenze.

Ja osobne to resim tak, ze mam pravidlo soupajici mi vsechny emaily z ce4you do zvlastni slozky, a pokud prijdu po par dnech a je jich tam 200, vsechny je smazu a je to... Neni to idealni reseni, ale lepsi jednoduche me nenapada.

Nehlede na to, ze pro zobrazeni jenom informaci pridanych od posledni navstevy (diskuze, clanky, inzeraty, tematka...) slouzi takovy ten maly kosoctverecek vlevo od prislusneho odkazu v menu. Jsou s tim nejake problemy, obcas se nejak ZBLAZNI cookies, ale ja to pouzivam a jsem s tim celkem spokojen;)
PavelR. (2184)|2.2.2004 14:16
... ja to řeším možností "Zobrazit příspěvky za posledních 24 hodin", která zobrazí témata, do kterých byl poslán příspěvek za uplynulý den. Je to naprosto vyhovující ... :-)

PavelR.
Pepicek (25)|2.2.2004 14:18
Uz nejakou dobu to resim tak jako vy...24h je dobra vec. Ale za pokus to stalo :D
váňa (242)|2.2.2004 14:47
Já zase "zobrazit příspěvky od poslední návštěvy" a vyhovuje mi to. Upozorňování emailem jsem používal krátce ( z výše uvedených důvodů) :D
Milan Švec (938)|2.2.2004 15:31
Už jsem se to taky naučil. Přesně stejný postup. Nejprv zprávy e-mailem. Po ztrátě přehledu v množství e-mailů zrušení této možnosti a nyní stejně jako "váňa" výše. Příspěvky od poslední návštěvy jsou naprosto vyhovující varianta k výběru těch, které mne zajímají. Stačí ukončit přihlášení k ce4you ukončením IE (nebo přehozením na jinou adresu) a ne odhlašováním a příště to běží raz dva. Ale posledních 24 hodin má taky svoje, dík za radu, začnu to taky využívat.
Jenom mě stejně pořád mrzí ta nutnost vybírat si poslední stránku mezi čísly, a pak přehazovat ručně zobrazení toho nejnovějšího jako prvního, když si chci přečíst novinky v návaznosti na předchozí příspěvky (a nechci přehazovat stránky nebo to číst odzadu).
Opravdu tam někde není možnost nastavit si pořadí zobrazování příspěvků uvnitř fóra stejně, jako je to na př. s fóry uvnitř jednotlivých diskuzních skupin? Tedy že nejnovější příspěvek bude po otevření fóra hned uveden jako první a ty starší postupně pod ním?
Magua (98)|2.2.2004 15:39
Jojo kdybych to věděl hubu bych držel :-)))) díky
Pavel Koza (4761)|2.2.2004 16:22
Ad. 24 hodin - neni problem tam dat jeste jednu volbu, otazkou je, kolik tech hodin ma smysl:) 72? 168 (tyden)? Reknete a dodelam, to je otazkou 15 minut.

Ad posledni neprecteny prispevek - pokud Vam funguje to zobrazeni neprectenych prispevku, melo by fungovat i toto: u noveho prispevku je pred nazvem tematu takova mala sipka se zlutym dokumentem. Po tapnuti na ni byste se mel presunout na prvni neprecteny prispevek. Bohuzel tak 1 z 20 pokudu mi Explorer hodi chybu, ale kdyz dam F5, tak se to uz nacte v poradku...:?
Milan Švec (938)|2.2.2004 18:03
Dík za radu, šipka ukazující na nejnovější příspěvek (vč. textové hlášky) chodí. Je to užitečné zrychlení.:))
Milan Švec (938)|26.2.2004 23:27
Prosím o následující opravu.
Pravá hranatá závorka obsažená v textu diskuzního příspěvku se
1.) v náhledu a
2.) v odeslaném textu
mění v tyto dva znaky: ">
Viz tady.
Dík.