Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701 - ROM Oki|024.65a.66.3.5

Martynez (206)|5.1.2007 11:32
http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=2093
hawkens (90)|6.1.2007 10:38
Oj, mal som take tusenie ze nova Okiho ROMka pride 3 dni potom co som predal Mio :)
gnat (46)|6.1.2007 22:59
Klasika, včera jsem konečně přeflashoval 020 a dneska musí vyjít nová verze. Ale pohled na anglické forum mě zas uklidnil, zatím je releasnutá jen BASIC edition.
hawkens (90)|7.1.2007 00:34
Klasika:

The 2 sec delay is still there
The bluetooth problem is still there

Jak ja som rad ze uz Mio nemam :)
Amigaman (15)|9.1.2007 23:00

a co mas misto mia ? ..2sec delay me dost stvou a to jsem zkousel uz kdejakou romku
hawkens (90)|10.1.2007 09:03
Ja som predal a siel do SE K800i. Je to trosku mimo misu -> pre mna bolo klucove A2DP prehravanie na BT stereo. Takze som ozelel GPS aj WM5, co mi nechyba, a teraz sa vytesujem, na K800 je BT stereo uplne v pohode, pocuvanie bez jedineho seknutia, pripojenie staci zapnut headset a mobil si ho sam spoji, prijmanie hovorov a telefonovanie uplne bez problemov.

Koli tymto problemom uz neverim otvorenym OS tak WM5 aj Symbian a viac verim firmwarovym - mas menej funkcii, ale tie co mas funguju spolahlivo. O takom dokonalom fungovani BT si MIO moze nechat snivat - dufam ze minimalne vacsinu veci Oki postupne vyriesi, ale aj tak, po mesiacoch trapenia sa s Miom si teraz krochkam blahom. Mio mi absolutne nechyba, jedine co mi bude chybat bude komunita ludi okolo Mia tak tu ako aj na "Unofficial Forum" - to je znama vec, v nudzi spoznas priatelov :)
gnat (46)|10.1.2007 12:01
Tak už vyšla i PLUS edition
gnat (46)|11.1.2007 13:36
Ten novej skin na dialeru je naprosto otřesnej. Barevně je úplně jinde než celá ROMka, kulaté rohy nekorespondují vůbec sa ničím, díky použití barevného přechodu v klávesnici je každá číslice jinak čitelná (některé hůře, některé lépe). Netuší někdo jestli to jde vykopat pryč ?
pospa (70)|12.1.2007 21:55
povedlo se nekomu tenhle strasne hnusnej dialer jakkoliv zmenit, vyndat, znicit, nahradit? to je fakt prisernost nejvetsiho kalibru
bkf1_ce4you (368)|27.1.2007 01:12
To hawkens:
No jo telefony s OS asi nikdy nebudou tak rychly jako telefony s klasickym firmwarem to snad ani nejde protoze firmware ma kazdy zvlast optimalizaci na konktretni hardware a na jinym nejede (jestli nekdo vyrukuje ze mu treba na CX70ce jede firm z CX65 tak odpovidam ze to jsou stejny founy:) ). Jinak ja Mio vyuzivam hlavne jako telefon a nestezuju si;) Mohlo by to byt lepsi to jo ale jsem proste spokojenej;) btw vis ze na eriky jsou taky patche jak byly na siemensy?

To pospik:
Treba na http://www.spbsoftwarehouse.com/unithemes/ jsou zadara skiny na dialery, ale urcite nejdes lepsi kdyz trochu sjedes google;)
bkf1_ce4you (368)|27.1.2007 01:18
[QUOTE="Amigaman"]
2sec delay me dost stvou[/QUOTE]
Zkus si jen tak zprdele nechat u operatora vymenit SIMku;) Me to nedelalo ani se starou ale tak s novou bylo poznat ze je Mio stastnejsi:) Podle me vsechny mobilni Wokna (dost mozna i Symbiany, Linuxy atd.) jsou hodne zavisly na SIMce a operatorovi:/ Jen se staci mrknout na opravy v novejch AKU kolik se jich tyka operaci se SIMkou;)
pospa (70)|27.1.2007 01:20
diky,ale ja jsem se asi spatne vyjadril.. nejenze je neskutecne hnusnej, ale bohuzel je i funkcne spatnej. ten starsi vyhledava podle T9, najde nekolik jmen, ja si najedu kurzorem, zmacknu volat a je to ok
ten novej taky hleda podle T9, zobrazi mi 4 jmena, na to jmeno pak musim tuknout prstem (nefunguje krizak - ten posune stranku na dalsi 4 jmena), pak dam volat, pak si jeste musim vybrat na jakej telefon chci volat nebo jestli chci poslat sms a pak teprv to vytoci
v tu chvili uz jsem byl vytocenej ja, takze jsem to zase smazal a dal starsi romku. mozna jsem tomu moh dat vic casu, ale nemel jsem na to naladu
bkf1_ce4you (368)|27.1.2007 01:22
To pospik:
No a co si stahnout z mio-tech.be jejich dialer?

BTW tuhle OKIho ROMku hodnotim jako zatim nejlepsi ROMku na A701ku (po oficialni R64ce samozrejme).