Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Problém s WiFi u N 520

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Mám F-S Loox N 520 a páč ho mám jen dva dny tak se mi tam něco pohnojilo je tam Woknous 5 s wifinou ale jak to připojim pře USB tak wifi vubec nenajdu a když tak jen na vteřinku a pak je unavailable a když napíšu do lin adresu htp://www.atlas.cz nebo jakoukoli jinou tak mi to napíše že je adresa invalid a mám to checknout v nastavení ale páč jsem lama tak vím prd kde to nastavit a jak
    víte někdo jak nad tou bestii vyhrát??díky moc za poraduLAMA
    jo a taky se mi objevuje při startu nějaká hláška že chybí qwere.exe nebo tak nějak
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

1. Dotaz přesunut do FSC Pocket Loox. Proč jsi to dával do Software (hry) absolutně nechápu.

2. Doporučuji přečíst pravidla pro diskutující, protože tvůj dotaz porušuje dosti pravidel:
    a) špatně vložený dotaz do fóra (viz výše),
    b) špatný název diskuze (jednak slovo POMOOC- to je pochopitelné, jinak by si sem asi nepsal, že? a jednak vůbec nevystihuje podstatu problému)
    c) prznění češtiny
    d) problém je popsán dosti nejasně a nejednoznačně.

Takže ještě jednou, znovu a lépe, tedy podrobněji a nějak víc česky, pokud možno.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Problem popisujes tak ze ti asi nikdo nic jineho krome hard resetu neporadi ... popis jak to pripojujes prez usb a za jakym ucelem. Jak mas nastavene wifi, prez co se pripojujes na internet u pda (IE ?) atd ..

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Nakonec jsem celé PDA resetoval na tvrdo do základního nastavení a všechny funkce se vrátily do normálu

Podobná témata

1. Problém s wifi
    Od ankerek_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2010, 19:07
  2. Problem s wifi!
    Od JanoP v sekci Touch HD
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 10:31
  3. Problem s Wifi
    Od Hoper11a v sekci Touch HD