Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po vybití se smaže TOM TOM NA n35

Jindra2 (4)|4.1.2007 19:47
Nazdar lidi, prosím o pomoc kdo je schopný mi dat ve Zlíně do pořádku Acer n35? Problém je v tom že mám 2 ks. Jeden funguje normálněm. tom tom pracuje jak má, je tam čeština,když se vybije, tak ho zapnu na sít a zas funguje. prostě je ok. Ale ten 2 je nějaký dodělaný. Po úplném vybití se smaže tomtom a navi nejede. navíc tam není čeština. takže musí byt pořád na nabíječce.aby se navybil.
je někdo schopný mi to dat dohromady?
dík
Konycz (150)|5.1.2007 16:09
no rekl bych ze bude vadna extented battery, teda jestli nejakou ma..... protoze kazdy PDA, kdyz se uplne vybije tak se smaze...
Surgical (2364)|5.1.2007 17:27
Ze se při vybiti baterie u zarizeni s WM2003 a nizsim prakticky provede hardreset s vymazanim vseho, co bylo nainstalovano, snad neni zadne novum. Vse se totiz instaluje do pameti RAM, ktera ke sve funkci vyzaduje neustale napajeni. Pokud se ten Acer vybiji resp. baterie ma nulovou vydrz i kdyz zarizeni neni prakticky pouzivano, nezbyva, nez poridit novou baterii (zadna baterie nema nekonecnou zivotnost)...
Konycz (150)|5.1.2007 23:37
a tohle jsem chtel rict, teda jestli jsem to spravne pochopil :)))
MilanSu (823)|6.1.2007 22:13
Presne jak pise Kony, Acer N35 nema zadnou zalozni baterii, takze pokud se vybije uplne (coz samozrejme zalezi na stavu baterky), tak je to vlastne jako po HR. Ale pokud je udelana źaloha (ja osobne jsem pouzival Sunnysoft Backup) tka neni problem uvest vse behem nekolika malo minut do funkcniho stavu. Delal jsem to uz snad milionkrat, ne sobe, ale svagrovi a dalsim zakaznikum (tem uz jsem schopny je donavigovat i po telefonu). Ja osobne ted pouzivam SPB Backup a mam nastaveno, ze se mi kazdy den v 5 hod rano udela zaloha, uchovavam 3 za sebou, takze zadny problem. Ovsem je fakt, ze na Variu jsme jeste nikdy zalohu nepotreboval :))