Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ikony,neco jako vytvorit zastupce

lamax_ce4you (9)|4.1.2007 18:45
Ahoj, protože mám několik programů nebo her co se neinstalují, jen přehrají do PDA, tudíš se nevytvoří ve startu v programech/hry ikona pro tyto aplikace, vím kam se ty ikony dají dát do windows/start menu/programs, problém je, že nevím jak takovou ikonu vytvořit, v průzkumníku žádný vytvořit zástupce jako je na obyč PC neni, poradíte jak si přidat ikonu?

mam pda par dni, tak sory za muj lamacky dotaz :D
Surgical (2364)|4.1.2007 20:19
Nainstaluj si treba Total Commander CE (je free a dokonce cesky) a pak z nabidky, kdyz najedes na spustitelny program (obvykle *.exe), vyber z nabidky vytvorit zastupce a umisti ho do Windows\Start Menu\Programs (resp. Windows\Nabidka Start\Programy pokud mas kompletne pocesteny system) zde ho pak muzes i prejmenovat k obrazu svemu jen musis zachovat priponu *.lnk. Pak uz se ti vcetne prislusne ikony, obsazene v *.exe souboru, objevi v tve nabidce programu....
Zdenek Malinsky (9781)|4.1.2007 20:50
Možná postačí připojit PDA přes AS k PC a pomocí průzkumníka udělat zástupce v PC a do PDA ho přesunout (zkopírovat).
lamax_ce4you (9)|5.1.2007 15:13
ok, jde to pres ten TC, dřív sem si toho asi nevšim:D

problem vyřešen, mužete to closnout
Mem__ce4you (485)|4.2.2007 16:07
V tom TC to mají tedy debilně schované, člověk by to čekal v context menu.

Já teď každopádně řeším další problém (ten textový .lnk jsem si vyrobil už dřív ručně v PC, než jsem našel tohle vlákno a TC), jak předat exe aplikaci parametr? Když to zadám přímo do cesty, např. "\X.EXE PARAM1", tak se to snaží spustit celé, když to zadám za uvozovky oddělené mezerou nebo čárkou, tak se zdá, že je to ignorováno. Díky za každý tip