Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 8 z 11 PrvníPrvní ... 678910 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 156

Téma: Velký únorový sraz ce4you se koná 2. - 4. února 2007 v hotelu Troníček, Žampach!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

A co mi řekneš na bechera a tequilu ?
    ústní voda ?
    kloktadlo ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

druhý :-) a ptal jsem se primarně na postel

a nešahej "omladině" na Jacka , dědečku

OK -díky uvidím, zda se urvu :!:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Strašně moc jsem se chtěl také zúčastnit "PDA soustředění" ale ve středu mám poslední zkoušku která mě dělí od státnic a víkend je jediný kdy se můžu pořádně učit, ledaže by mě tam někdo nalil do hlavy problematiku elektrických pohonů ops:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Jen abychh se vyjádřil k tomu "paření". Tam "pařit" nehodlám Ale reagoval jsem na to pročištěný odumřelých moznových buněk - že to na mě nějak nepůsobí

2MS: Nejsem žádný "střeštěný ganxta" co by musel všude "pařit" )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od dort
    P.S. Pavle, předpokládám, že v případě "nouze" - respektive chycení sliny na Jack Daniels (doufám, že je v nabídce ), bude šance na ubytování jen na jednu noc?
    No Problem... Kdyby náhodou bylo plně obsazeno, tak můžeš vyzkoušet lůžkovou úpravu v mým Matýzkovi, chce to akorát spacák s sebou .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

jen se modlím, že ten Matýsek je maličko přerostlý, neb měřím nějakých bratru skor 190 :-)

jak vidno, již podle diskuze,to bude velmi podařená "taškařice", pardón srázek a tak Vy kdož váháte, nebo máte pocit, že je to jen pro vyvolené, či staré známé - ani omylem já nebyl zatím ani na jediném velkém srazu, a 90% přihlášených ani neznám - ale už můžu byvakovat v jejich autě - no není to nádhera ( pravda asi bych se do něj ani nevešel , ale nabídka se příjmá - přeci si nebudu obývat vlastní furverk )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

nápodobně - nejspíš sem většinu lidí už viděl na posledním pražském srazu, ale fakt nevim, kdo je kdo. Pamatuju si akorát Hajekma + sem myslim i jednou viděl Dorta v hospodě s mluvícim papouchem (Pepik)

Myslim, že dneska ani neusnu, ale to bych asi měl, když se tam bude "to slovo, co se nevyslovuje" až do rána

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Dnes jsem provedl druhou fázi předsjezdové kontroly a musím konstatovat, že pečené koleno (zejména s chilli omáčkou) a dvanáctka Plzeň byly sqělé, čímž prohlašuji Troníčka za připraveného .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Teda to je obětavost, kontrolovat místo srazu každý den :yes: . A co zahřáté cihly do nohou u postelí, rovněž připraveny ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od ElSoft
    Strašně moc jsem se chtěl také zúčastnit "PDA soustředění" ale ve středu mám poslední zkoušku která mě dělí od státnic a víkend je jediný kdy se můžu pořádně učit, ledaže by mě tam někdo nalil do hlavy problematiku elektrických pohonů ops:
    Tak to se ucis jen o vikendu? je to ti zavidim, mel jsem tedka jednu zkousku - Paralelni problemy a algoritmy a ucil jsem se na ni 3,5 tydne -to znamena asi tak 12 vikendu

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Moje kontrola byla paralelní součást školení svých oveček, které jsem prováděl na místě srazu .

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Bude k vidění...Dell Axim X50v s WM 7.0...
    Tak to bude opravdu exclusivita, že? O Cr****ow se mluvit nesmí, ale WM 7.0 tady vystavujete takhle verřejně

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

A linux na nějaký cihle s funkčnim nějakym rozhranim (WiFi, BT) by nebyl? :P

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

počkat - to tam fakt bude Dell s WM 7.0 - Photonem ? Nebyl to pouze překlep ?

Docela zajímavé, když ještě oficiálně nevyšly WM 6.0 - Crossbow a už je tu Photon ?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jasně, že je to překlep. Už je to tam asi 3 dny a všimnete si toho až teď.

No o WM 6 se nesmí mluvit, tak od WM 7 tuplem ne.

Strana 8 z 11 PrvníPrvní ... 678910 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 06-03-2010, 16:04
  2. Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 18-02-2007, 18:36
  3. III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-03-2005, 13:14
  4. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 07:06