Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 7 z 11 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 156

Téma: Velký únorový sraz ce4you se koná 2. - 4. února 2007 v hotelu Troníček, Žampach!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    PS: Každý účastník srazu - řidič, obdrží zdarma software pro měření hladiny krve v alkoholu AlcControl 1.0.
    By mne zajímalo, jak se takový software obsluhuje po 8 pivech a 6 Fernetech ? BTW doufám, že jako večerní křupání nebudou chlebíčky, já po nich strašně zvracím... Dám si 10 piv, 5 panáků, na to 2 chlebíčky a celou noc bliju jak Alík .

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

O.K. Díky za upozornění. Píšu si do poznámek pro obsluhu: Docent - pivo, Fernet, a chlebíčky - ZÁKAZ :!:

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

to songo
    Na výběr byly 2 termíny: buď tento nebo příští víkend. Většina volila tento. Jiný termín nebyl volný. Pokud máš námitku, že se sraz mohl dělat jinde, pak navrhni jiný hotel nebo penzion, kde za 2 noclehy a 6 jídel zaplatíš kolem 1000 Kč a kde ti vyjdou vstříc, umožní Wi-Fi a budou tolerantní k tomu, že do poslední chvíle nebudeš vědět, kolik lidí přijede, zda jich bude 8 nebo 30. :?

Termín i místo konání se tu vždycky při každém srazu řeší a vždycky se najde někdo chytrej, kdo tomu rozumí líp. Takže příští sraz můžeš zorganizovat ty. Napiš mi pak kdy, kde a za kolik - nějaké bližší údaje (já se o propagaci postarám) a my tam pak přijedeme.
    Ja si nestezuju konkretne, spis to bylo projeveni litosti nad nemoznosti se zucastnit

Registrace
    Mar 2004

To je otázka priorit: chci přijet vs. nechci přijet. Jedná se o páteční večer, sobotu a půl neděle - takže necelé dva dny. Stejně se nebudeš celou dobu učit a trochu odreagování (i "odreagování" nezaškodí).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

O.K. Díky za upozornění. Píšu si do poznámek pro obsluhu: Docent - pivo, Fernet, a chlebíčky - ZÁKAZ :!:
    Tady jde jenom o to pořadí, chlebíčky nesmí být nakonec, na začátku nevadí .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Stejně se nebudeš celou dobu učit a trochu odreagování (i "odreagování" nezaškodí).
    Naopak, to "odreagování" naopak prospívá, neboť alkohol v mozku člověka představuje úlohu hyeny v přírodě - zlikviduje staré nemocné překážející buňky, takže po takové alkoholové kúře je člověk jak znovuzrozený a učení mu jde mnohem lépe .

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Docent
    Stejně se nebudeš celou dobu učit a trochu odreagování (i "odreagování" nezaškodí).
    Naopak, to "odreagování" naopak prospívá, neboť alkohol v mozku člověka představuje úlohu hyeny v přírodě - zlikviduje staré nemocné překážející buňky, takže po takové alkoholové kúře je člověk jak znovuzrozený a učení mu jde mnohem lépe .
    Že bych to tam teda vyzkoušel? :-P

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Mno to teda nevím. Já jsem po takovém "propařeném" víkendu rád, že přežiju pondělí ve škole

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ty tam budeš "pařit"? ) Tak to jsem tedy zvědav, co ti ostatní, dříve narození ůčastníci srazu na tu "dydžinu" řeknou hezkého.. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

myslim, že "dydžina" neni ten pravej pojem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Aha a ktery pojem si mam tedy pod slovem "parit" predstavit? Byl jsem na vetsine celostatnich srazu ce4you a jeste nikdy jsem tam nevidel nikoho "parit".. :O :yes: A to pritom chodim spat vetsinou az k ranu..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Definice:

1.
    "pařit" je slovo omladiny pro všechny společenské akce, při kterých je účelem se pobavit, doprovázené pitím alkoholických nápojů
    Synonymum - "kalit"

-----------------------------------------------------------------------------------------

2.
    "pařit" je slovo omladiny pro "paření" (hraní) her na PC - nejlépě přez LAN, nebo nějaký internetový server / hamachi.
    Synonymum - něco vymyslete (snad jen "Hrát počítačové hry")

a teď mě omluvte - já du pařit na kompu, případně napařím někomu ránu, když mě porazí a potom asi půjdu spařit nějakou tu zeleninu k večeři

EDIT MODERATOR: Hlavně si sundej ty latexový slípky, ať nemáš spařený k..le a p..el

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

OK, zanechme nazvoslovi.... Po teto vymene nazoru muze dostat potencialni ucastnik strach se dostavit A urcite by neskodilo, kdyby na posledni chvili par lidi navic dorazilo... Diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

tak pokud je to slovo omladiny, tak tomu už Miloš nemůže rozumnět

jinak - pokud dovolí čas, rád bych se objevil alespoň na sobotní grilovací párty

P.S. Pavle, předpokládám, že v případě "nouze" - respektive chycení sliny na Jack Daniels (doufám, že je v nabídce ), bude šance na ubytování jen na jednu noc?

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od dort
    Pavle, předpokládám, že v případě "nouze" - respektive chycení sliny na Jack Daniels (doufám, že je v nabídce ), bude šance na ubytování jen na jednu noc?
    1. Který Pavel? Ipf je na irskou a velitel zájezdu na vodku.
    2. Jack Daniels? Ty si chceš vyplachovat díru v zubu? :O :O :O :O Nebo mýt nohy? Jsou tam koupelny.

A neboj, postelí bude dost.:yes:

Strana 7 z 11 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 06-03-2010, 16:04
  2. Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 18-02-2007, 18:36
  3. III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-03-2005, 13:14
  4. Reakcí: 244