Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 10 z 11 PrvníPrvní ... 891011 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 156

Téma: Velký únorový sraz ce4you se koná 2. - 4. února 2007 v hotelu Troníček, Žampach!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Prima, jsem na cestě. :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Takže sláva nazdar výletu, už jsme doma. Bylo to príma, velký dík organizátorům i perzonálu v Troníčkovi. kdo nepřijel a mohl, hooodně zaváhal. Už se těším na Úpu.

Milan

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud někdo z účastníků srazu doma zjití, že mu něco chybí (peníze nemyslím) a domnívá se, že to potratil v hotelu, ať mi pošle SZ, já vyšlu pátrací četu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Napiš seznam nalezených věcí . Já postrádám nabíječku na iPaq, ale jsem doposud tak rozrušenej z toho, že nejdřív došla kofola a posléze i Plzeň, že nevím, jestli jsem ji měl vůbec s sebou : .

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ano ano akce byla velmi podarena

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Tak to já si kofoly užil móoooc. Kolik jsem dal? Asi 3 litry? No když o ní tak píšu, tak mám na ní chuť ale neni doma.

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Blah, já si dám od kofoly na nějakou dobu pokoj, ještě teď mám pocit, že mi to rozpustí vnitřnosti :-D

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Kofolu jsem si nestihl ani objednat a to jsem netušil, že stejný osud čeká i Plzeň - ještě že mám radši Colu a Gambáč!

Chtěl bych poděkovat všem, kdo se vypravili do Žampachu a postarali se tak o skvělou atmosféru srazu. Ačkoli jsem měl víkend hodně napěchovaný a na sraz dorazil až v sobotu večer, nelituji těch bezmála 300km za volantem a jsem rád, že jsem se zastavil, byť jen na krátko. Nevím o jiném místě, kde by bylo možné v jednom okamžiku shlédnout tolik PDAček a ještě si o nich moci poklábosit s lidmi, kteří o nich dost ví a jsou navíc ochotni se o své, často pracně získané, vědomosti podělit.

Tradičně perfektní organizace, WM6 (pšt! ), výborná kuchyně, pohodová atmosféra, parta výborných lidí a v neposlední řadě Artík, který mě fakt dostal.

Super! Díky a těším se na další shledanou - Úpa?

:yes: :yes: :yes: :!: :!: :!: :yes: :yes: :yes:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Taky bych chtěl mnoooho poděkovat VŠEM!!! Nechtěl bych opakovat, ale s tím co tu padlo naprosto souhlasím!!

Děkuji a už teď se na Vás zase těším!!

Tady jsem si dovolil: Źampach 2007: Reportáž z 10. jubilejního celorepublikového srazu Ce4you!

...reportáž + mnoooho fotografií!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Já zase děkuju za připomenutí mládí... To Psion muzeum bylo skvělý . Tak mne napadlo, že dnešní mládež vůbec nezná předchůdce dnešních PDAček, takže příště s sebou vezmu své dva "digitální diáře Casio", pořízení tuším 1991 a 1995...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

4Docent: Tak to me jeste neznas - priste ti vezmu Casio SF-R20 - na svou dobu paradni masinka - ale budes mi do toho muset pujcit baterky ops:

A dekuji atomionovi za aspon nejaky report a uz se tesim na reporty dalsi

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Psioni byly fakt perfektní, ale zase bych to s dalšíma předchůdcema nepřeháněl nebo si na přespříští sraz poneseme hliněný tabulky :-D Jinak bych chtěl také všem za všechno poděkovat a doufám, že to opravdu nebyl sraz poslední...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

omlouvám se, že jsem nedorazil ( bohužel práce, práce a opět jen práce - jo lidi nějak chybí :-( ) , již jsem dostal dostatečný "sprdunk" od Beechera a Zdeňka Malinského

P.S. pánové, to ale musel být náročný sraz - bráno dle výrazu obou zmiňovaných, když se u mně stavili na kafe, a rychlosti s kterou si Pavel objednal rozvoz do domu po návratu

ještě,že jsem vynechal - asi bych se "léčil" dlouho, ale když to tu tak čtu a toco jsem slyšel, jen můžu litovat (

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od SPM
    Blah, já si dám od kofoly na nějakou dobu pokoj, ještě teď mám pocit, že mi to rozpustí vnitřnosti :-D
    zkuste do kofoly vhodit ziletku, jestli po ziletce za tyden neco zbyde? Nebo to byla Cola? Kazdopadne ziletka pry zmizi :-D

p.s.: zadny TyTN Hermes? update: vpravo dole jeden je :-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

A co je to čtvrté zprava dole

EDIT: Estli má někdo zájem o soupisku zařízení, která jso na fotce, tak klidně sepíšu

Strana 10 z 11 PrvníPrvní ... 891011 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 06-03-2010, 16:04
  2. Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 18-02-2007, 18:36
  3. III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-03-2005, 13:14
  4. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 07:06