Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGo - Chorvatsko

DaMaSig (107)|4.1.2007 14:58
V létě se chystám na dovolenou do Chorvatska tak vybírám jaké mapové podklady pořídit a dost lidí mi říká že iGo je na HR dobré, tak jsem to zkusil u kámoše co ho má a místo kam jedu tam není (Žaborić), ale třeba TomTom 5 to městečko našel tak jsem na rozpacích jestli se třeba do léta nezlepší mapy protože mě se víc líbí iGo jak TomTom.
freebird (61)|4.1.2007 15:13
Já sem určitě pro IGO. Na východní Evropu je to král a i po ČR s ním jezdím raději než s TT. to je muj názor....
joko_ce4you (35)|4.1.2007 16:34
[QUOTE="damasig"]V létě se chystám na dovolenou do Chorvatska tak vybírám jaké mapové podklady pořídit a dost lidí mi říká že iGo je na HR dobré, tak jsem to zkusil u kámoše co ho má a místo kam jedu tam není (Žaborić), ale třeba TomTom 5 to městečko našel tak jsem na rozpacích jestli se třeba do léta nezlepší mapy protože mě se víc líbí iGo jak TomTom.[/QUOTE]

Do Zaborica chodim kazdy rok, zadaj si Grebasticu, to je nasledujuca dedina, a takto to urcite neminies. Testoval som chvilu aj TT po europe, ale nikdy viac! Na iGo nedam dopustit. To je ale moj nazor.
Marek L. (28)|4.1.2007 19:19
Přesně na tohle téma jsem na Navigovat před časem psal bleskovku: http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113113

Sám Chorvatsko příliš neznám, takže je plná obrázků různých míst na mapě. Kdo tam byl, může posoudit.
htcjirka (1875)|5.1.2007 19:57
Dokud jsem nevyzkousel iGO tak jsem preferoval TomToma.Ted uz se u me iGO usadilo jako hlavni navigace a Tom Toma mam jako druhotnou zalozni navigaci na druhe karte.Takze doporucuji iG0
gete (40)|6.1.2007 16:59
Žaborić najdeš aj bez navigácie.:)
Ale vážne. Už som to tu niekde písal, Chorvátsko je v pohode, nielen cesty, ale aj waypointy. (aspoň ja som bez problémov našiel viaceré lekárne)