Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPV 3100 ( alebo htc tytn ) a Infra klavesnica

Eurino_ce4you (72)|3.1.2007 15:05
Zdravim
Ak budete taky dobry , skuste cez htc tytn ( spv 3100 ) ist na stranku www.thinkoutside.com , tam vam ponukne driver na klavesnicu na stiahnutie stiahnite ho a skuste mi pozriet ci je tam moznost pripojenia cez infra lebo mam klavesnicu cez infra a chcel by som kupit prave SPV 3100 a preto si chcem overit ci mi pojde klavesnica k tomu.
Za dobru dusu co to vyskusa vopred dakujem...

V tomto linku so obrazky ako by to malo vyzerat ....

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20509
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2007 15:18
:sarcastic: To jsem zvědav, kolikrát se bude tento tvůj dotaz tady opakovat. Trošku mi to přijde jako vybírat auto podle barvy potahů. :?

Nestačilo by se podívat sem (Compatibility Chart) nebo napsat přímo výrobci?
Eurino_ce4you (72)|3.1.2007 22:06
Hm velmi dakujem za ironicky dotaz , ale je NEOPRAVNENY, tento dotaz sa opakuje len preto lebo si vyberam medzi tymito zariadeniami a klavesku mam cez tri roky tak viem ako to na ich strankach funguje... Ked mi tak dobre radite kam mam pozerat skuste tam pozriet ci najdete bud na spomynany asus , alebo na HTC OVLADAC NA INFRA KLAVESNICU ... Usetrim Vam cas - nenajdete a napriek tomu vam na urcitych modeloch stiahne driver pod ktorym to funguje .

Takze prirovnanie o vybere auta podla farby a podobne humorne veci nepiste bezdovodne pod moje dotazy , lebo sa mi zda logicke si pred kupou zistit NATO TO FORUM TU JE , ci mi pojde klavesnica k pda co stoji 70 dolarov alebo nie .
Dakujem

A pre ludi ktori s mojou prosbou nebudu mat problem vopred dakujem...

(Neni som tu prvy krat , ani ziadny novacik , ked nieco pisem viem preco a viem ze to je odovodnene )