Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: synchronizace s Linuxem?

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mno, WM5 nevim nikdy jsem nezkoušel... jinak samotný SynCE ti nestačí... k tomu jsou pak ty další dvě skupiny dalších balíčku, 1) kdepim, ten PIM manažer ve kde, je k tomu balíček raki, co udělá ikonu podobnou as, v závislostech by to měl mít už i ty ostatní věci... raki pustíš, připojíš zařízení a v podstatě jenom zmáčkneš, že chceš synchronizovat... 2) evolution - zde mi funguje kombinace multisync + plugin ze SynCE do multisyncu... tahle kombinace mi chodí asi nejspolehlivějš...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

:yes: Dík za radu, hned o víkendu to testnu. Jen škoda, že už to nemám za ssebou. Ale každá rada se musí otestovat. Dám sem info jak sem dopadl. Poku se mi povede, dám i postup, který sem provedl.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Dík moc za snahu, ale sem úplnej blb, prostě mi to nejde. :-(
    Snažil jsem se nainstalovat SynCe, prý už WM5 podporuje, ale bez úuspěchu.
    Mám MDA compact II je to docela dobrý PDA má foťák 2Mpcx, GPS (používám Igo), a velikost displaye taky ujde (320x240).
    Mám UBUNTU a s angličtinou jsem skutečně na slabé úrovni. Může mi někdo poradit co do tý konzole napsat? Prosím podrodbě, pokud tedy někdo tohle už úspěšně absolvoval.
    Dík předem.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Ještě jsem neměl kdy to vyzkoušet - dneska jsem narazil na tento odkaz http://wiki.ubuntu.cz/Windows_Mobile/Pocket_PC
    (V odkazu byla chyba, už jsem ji opravil...)

Třeba bude grál skrytý tam...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od babaq
    Ještě jsem neměl kdy to vyzkoušet - dneska jsem narazil na tento odkaz http://wiki.ubuntu.cz/Windows_Mobile/Pocket_PC

Třeba bude grál skrytý tam...
    ten link nefunguje
    Jinak já Linux jen na server, a teď když mám PDA, tak tuplem.
    S Woknama se dá přežít, po nějakým to trápení tu provozuju Cygwin, FUSE, apache, DHCP, DNS, FTP mám tu rozumně nastavenej firewal, a su celkem spokojenej.
    Nechce se mi používat Win na PDA a LIN na PC.
    Možná někdy přejdu na Linux, ale zatím si s Linuxem hraju na serveru a stačí mi to

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

No jo, tak jsem ten odkaz trošku zvrtal, to se stane.
    Ale myslím, že když už si někdo hraje s linuxem na serveru, tak ho taková drobnost nezastaví

http://wiki.ubuntu.cz/Windows_Mobile/Pocket_PC

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od babaq
    No jo, tak jsem ten odkaz trošku zvrtal, to se stane.
    Ale myslím, že když už si někdo hraje s linuxem na serveru, tak ho taková drobnost nezastaví

http://wiki.ubuntu.cz/Windows_Mobile/Pocket_PC
    :-)
    No je pravda ze sem ten odkaz jen zkusil, a nesel, nejak sem se po tom nepidil.
    Jinak co se tyce me a Linuxu (na serveru) tak mam konto na trech linuxovych serverech, jako ten nejmensi uzivatel a ne zadnej admin
    Takze si opravdu jen tak hraju.
    Jinak kdyby vas zajimalo kde, tak u jednoho kamarada, a pak na serverech ihrisko.org a vajco.net, kde muze mit konto kazdy, a je to docela dobre pro zacatek

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

No ještě lepší hračka je pak vlastní fyzickej server, ikdyž už dražší Jinak já sync s evolutionem rozchodil, i s psychickym zdravim a chodí mi bez problémů

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

To by mě velmi zajímalo. Nebyl problém s rozdílným datovým obsahem - počtem a typem položek - u Pocket Outlooku a Evolutionu? Synchronizují se Vám/Ti všechna data?

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

U čeho přesně myslíš? Nejdou úkoly a poznámky, ty stejně nějak nepoužívám, u adresáře a kalendáře jsem na problém zatím nenarazil (ikdyž teda nevyplňuju uplně všechno...)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

No myslel jsem právě různé údaje v kontaktech.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

Ahoj,
    Tak jsem s novym zarizenim hned trochu experimentoval, a muzu potvrdit ze synchronizace kontaktu a kalendare je uplne bezproblemova.. Dokonce oproti puvodni nutnosti pouzivat modul ipaq, dccm, nyni jednodussi (a to diky podpore enhanced USB network functionality, ktera je u WM6 a WM6.1 zarizeni v Settings -> connections.) Snad je i ve WM5, nevim jiste.

Kazdopadne, kdyby jste to chteli nekdo znovu zkusit, sepsal jsem na svem blogu kratky navod jak na to. Nema to byt zadna reklama ci tak neco, pokud vam to vadi, ze to je na jine strance, klidne to prekopirujte sem do diskuse.. Je to vlastne prelozeny clanek ze synce.org. Pokud mate na me nejake dotazy, ptejte se klidne tady.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. synchronizace PDA s linuxem
    Od marty77_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-11-2005, 22:02
  2. Synchronizace hx4700 pod linuxem
    Od sith v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 18-07-2005, 08:44
  3. Mobilní počítač s Linuxem za 230 dolarů