Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro u iPAQu

Ruka_ce4you (86)|2.2.2004 00:31
Pouzivate nekdo originalni pouzdro dodavane k iPAQu h4150 a nebo h2210 (u obou modelu by mela byt totozna). Mam strach hlavne o diplej, nebot pouzdro tam neni nijak vyztuzeno.
A nebo je to v pohode a me obavy nejsou na miste?
Za dopovedi diky.

gm_ce4you (176)|2.2.2004 05:13
Já mám Ipaq 1915 a 3970 a u obou používám pouzdro Krusell-prodejce Sunnysoft.To pouzdro je samozřejmě vyztužené.Myslím,že nebezpečí až tak nehrozí ale určitě je lepší když je tam ta výztuha.Když jsem měl Ipaq 3630 tak tam bylo poudro-originál,které bylo z výztuhou.Ale momentálně mám i MDA II a originál poudro není vyztužené-tedy alespoň ne tak jako u výše jmenovaných modelů.Myslím,že i tak je to v pohodě.
Pavel Koza (4761)|2.2.2004 09:39
Pouzival jsem originalni pouzdro jak u h2210, tak u h4355, a s ochranou displeje neni problem. Samozrejme jsem nezkousel extremy, ale pro normalni pouzivani, prenaseni v tasce, kapse, notebooku, a ja nevim kde jinde je v pohode.

Jediny problem byl s h2210, podle mych informaci je prave to prilis tesne pouzdro pricinou odlupujicich se bocnic (alespon tech originalnich).
Ruka_ce4you (86)|2.2.2004 11:18
[QUOTE="Pavel Koza"]Pouzival jsem originalni pouzdro jak u h2210, tak u h4355, a s ochranou displeje neni problem. Samozrejme jsem nezkousel extremy, ale pro normalni pouzivani, prenaseni v tasce, kapse, notebooku, a ja nevim kde jinde je v pohode.

Jediny problem byl s h2210, podle mych informaci je prave to prilis tesne pouzdro pricinou odlupujicich se bocnic (alespon tech originalnich).[/QUOTE]

Takze rikate ze mu verite. Tak tedy zkusim verit i ja :)
m.sachl (153)|2.2.2004 11:53
ja bych mu take veril :) az ovsem na to, ze je velice neprakticke - pda je nutno vytahnout a nejak si poradit s pouzdrem... pouzdra napr. od kruselu jsou praktictejsi a navic elegantnejsi... (subjektivne samozrejme)

Martin S.
Sieno (70)|2.2.2004 16:31
Taktak. m.sachl má svatou pravdu. Originální pouzdro na 4150 je fajn, ale jestli má člověk "plné kapsy", tak ho není kam odložit. Jinak mi už stihlo zůstat i s iPAQem v zadní kapse a jak jsem si sednul do křesla... No, nic extrémního, ale docela mi zatrnulo...přežil.

Ale Krusell je Krusell...
Ruka_ce4you (86)|2.2.2004 22:45
Tak dekuji za nazory. Ja ted momentalne pouzivam pouzdro co mi prihodil k PDA clovek co mi ho prodal. Vypada jak naducana kasirtaska pana vrchniho, ale aspon mam jistotu, ze PDA opravdu nic nestane :) Je to znacka ICON. Trochu sem googloval a hledal co to je za vyrobce, ale nic sem nenesel.
Slo mi o to, ze ne vsude ho potrebuju tak dobre chranit, a v original pouzdre mi pripdala ochrana displaye nedostatecna. Asi sem moc starostlivy :)
Mozna ze casem nasetrim na nejaky krusel
Sieno (70)|3.2.2004 09:43
Nechci ti do toho kecat, ale ta paměťová karta (256 Mb - kterou při vší snaze seženu minimálně za 2400,- Kč) je o dost dražší než pouzdro, které prodává jistá nejmenovaná firma za 1150,- Kč. Snad to s tím šetřením nebude zas až tak špatné :)) .
Ruka_ce4you (86)|3.2.2004 22:33
Kdyz to pouzdro se mi moc nelibi. Ono zabije krasu krivek iPAQu :(
viz. zde

BTW karta mi byla "naježena" :)
Sieno (70)|4.2.2004 11:58
Proč, podle mě to pouzdro docela ujde - holt otázka vkusu :)
Ruka_ce4you (86)|4.2.2004 18:36
Souhlasim ze je to otazka vkusu. Pro predstavu jak to me vypada sem poridil par fotecek :)
zavrene (169kB)
otevtene (271kB)
skromny (84)|5.2.2004 09:19
[QUOTE="Ruka"]Souhlasim ze je to otazka vkusu. Pro predstavu jak to me vypada sem poridil par fotecek :)
[/QUOTE]

zaumijave puzdierko... uz len otazocka (predpokladam teda ze sa nemylim a je to 4150-ka)... pod iPAQ sa k infraportu zmesti aj mobil??? alebo je nutne pokazde iPAQ vytahovat? Sa mi zda ze zips ako taky je dost vysoky vzhladom na to ako nizok ma 4150 umiestneny infraport...
Sieno (70)|5.2.2004 11:12
Ta taška ne zip není zas až tak špatná. A těch paměťových karet, co by se tam vešlo...:D
Holt chtěl jsem Krusell, ale sluníčkáři ho v Kotvě ne a ne dostat. Nevíte jestli ještě někdo jiný v ČR neprodává? Chtěl jsem obchod.slunecnysoft.cz, ale jelikož jsem co chvíli v Praze...
blazek.17 (34)|5.2.2004 18:25
Nové pouzdra najdete na www.pdaplanet.cz
jedno jsem si objednal a jsem opravdu spokojen.
Jsou celohlinikove a opavdu velmi bezpecne.
Pravda trosicku drazsi....cca 1500 Kc,ale porad levnejsi,nez praskly displey :o)
Ruka_ce4you (86)|11.2.2004 01:07
[QUOTE="risko"][QUOTE="Ruka"]Souhlasim ze je to otazka vkusu. Pro predstavu jak to me vypada sem poridil par fotecek :)
[/QUOTE]

zaumijave puzdierko... uz len otazocka (predpokladam teda ze sa nemylim a je to 4150-ka)... pod iPAQ sa k infraportu zmesti aj mobil??? alebo je nutne pokazde iPAQ vytahovat? Sa mi zda ze zips ako taky je dost vysoky vzhladom na to ako nizok ma 4150 umiestneny infraport... [/QUOTE]

Je to 4150. S tim infra to u tohohle modelu moc nevychytali. PDA se pro komunikaci musi vytahovat z pouzdra (jde to velice jednoduse :) ) Ale i tak mam problemy s mym Siemensem ME45. Kdyz polozim PDA a mobil na stul, tak obcas stratim spojeni. Idealni by bylo mit mobil s BT, ale soucasna nabidka neni prilis bohata :(
skromny (84)|11.2.2004 08:56
[QUOTE="Ruka"]

Je to 4150. S tim infra to u tohohle modelu moc nevychytali. PDA se pro komunikaci musi vytahovat z pouzdra (jde to velice jednoduse :) ) Ale i tak mam problemy s mym Siemensem ME45. Kdyz polozim PDA a mobil na stul, tak obcas stratim spojeni. Idealni by bylo mit mobil s BT, ale soucasna nabidka neni prilis bohata :([/QUOTE]

naozaj je na blbom mieste, a este je dost nizko... ja na T300 mam IrDA dost vysoko tak to riesim obalom na CDcko na ktory dam iPAQ a vedla, resp. pod neho mobil... a vyskovy rozdiel je zazehnany...
Ruka_ce4you (86)|11.2.2004 11:59
Jj, tak nejak se to musi resit. Jen ten obal nemi byt slim :D Este se mi dari PDA i mobil drzet v ruce. Moc pohodlne to neni, ale da se prezit. Ale predstavit si, ze mam nejkaou Nokii s IrDA nahore, tak nevim, nevim.
Pavel Koza (4761)|12.2.2004 12:53
[QUOTE="Ruka"]Idealni by bylo mit mobil s BT, ale soucasna nabidka neni prilis bohata :([/QUOTE]

Spolu s Eurotel DataNonstop jsem si za par tisic koupil Ericsson T610, a zatim proti nemu nemuzu rict krive slovo... Ale je fakt, ze tech telefonu s BT skutecne neni moc. Kazdopadne dlouhodobe zkusenosti mam s Ericsson T68 a Nokia 7650, a v oblasti BT ani jeden z nich nemel chybu. Tedy, ja po nich chtel jen to, aby bez problemu fungovalo BT pripojeni na Inet, coz fungovalo perfektne.