Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Par otazok ohladne SPV M3100

ronox_ce4you (9)|2.1.2007 22:40
zdravim, mam zopar lamerskych otazok, precital som cele forum ale par veci mi stale nieje jasnych
prechadzam z P990 na SPV m3100 a najviac ma zaujima toto

1. ako je to s decustomizaciou?
2. ako je to z odblokom?
3. mozem na SPV nahrat akukolvek ROM urcenu aj pre HTC TyTN?

a zaujimaju ma nazory ostatnych na to brandovanie, ci to ORANGE neprehnal a nebude na mna zovsadial skakat orandzovy stvorcek, toto bude moj prvy brandovany fon
DAKUJEM
jasomko (23)|3.1.2007 09:59
1. ide to. staci po HR v spravny okamzik pocas ponuknutych 3 sekund stlacit reset tlacitko (blizsi postup najdes urcite tu na fore a nie raz popisany). Potom ti ostane iba cista instalacia WM5 bez tej Orange customizacie

2. Orange SPV M3100 nie je blokovany. Sice som to neskusal, lebo nemam teraz po ruke TM kartu, ale Orange uz roky neblokuje svoje telefony

3. Toto sa normalne neda. Musis najprv urobit CID-unlock a potom to uz ide. Tymto postupom, ale riskujes stratu zaruky...
ronox_ce4you (9)|4.1.2007 21:09
ked sa zbavim customizacie tak nejde potom nahrat akakolvek ROM?
htcjirka (1875)|5.1.2007 19:31
Ahoj RONOXI, zdravi te UIQJIRKA z SEmanie :) Muzes si po odemknuti dat do razeni jakoukoliv ROM treba z TYTNA,ale pokud by jsi zarizeni reklamoval tak ti neuznaji zarku pokud tam budes mit jinou rom.takze doporucuji nez tam budes davat jinou rom,nejprve si stahni puvodni ROM ,kterou tam mas aby jsi tam mohl pak kdykoliv vratit,kdyby bylo potreba reklamovat
jasomko (23)|6.1.2007 14:06
[QUOTE="ronox"]ked sa zbavim customizacie tak nejde potom nahrat akakolvek ROM? [/QUOTE]

Toto spolu nesuvisi. Na nahranie inej ROM musis splnit ine podmienky aby to islo. Kukni sem, kde sa o tom podrobne pise
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=18525

Ale plati to pravidlo o strate zaruky pricom presne tu verziu ORANGE ROM, ktoru k tomu dava nas Orange som zatial nikde na webe nenasiel. Iba inak ocislovane...