Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro Brando pro HTC TyTN

Viktor Čistič (117)|2.1.2007 15:57
Pokud své PDA používáte jen jako pracovní nástroj, na nějakém tom škrábanci nijak nesejde. Jiná situace ovšem nastává pokud onen shluk elektronických součástek považujete za svého miláčka, dáváte mu jména a trávíte s ním víc času než s ostatními členy rodiny dohromady. Pak nabývá ochranné pouzdro na důležitosti. Základní pouzdro je v balení již od výrobce, ovšem pokud chcete víc, musíte si jiné pouzdro koupit. To jsem udělal a nyní bych se rád podělil o zkušenosti s pouzdrem Brando pro HTC TyTN.



Přečtěte si celou recenzi.
gws (2)|3.1.2007 17:54
Jaká je alternativa na našem trhu? Představoval bych si spíš otevírání nahoru, ale nevim jestli v tom případě půjde vysouvat klávesnice bez vyndavání z pouzdra. To pouzdro od výrobce mě už pěkně štve...... a používáš držák do auta? fungovalo by to?
Viktor Čistič (117)|3.1.2007 19:12
Samozřejmě existuje alternativa - Krusell Orbit. Toto pouzdro se otevírá nahoru a klávesnici lze používat. Pouze je překryta takovou fólií, která drží TyTNa na místě. A to je právě to, co jsem nechtěl (viz. můj článek). Jinak do auta používám držák Dicota Keeper a TyTNa vždy z pouzdra vyndavám, jinak tam nedrží...
lenin (75)|5.1.2007 21:57
Hmm.. Ma niekto skusenost s tymto puzdrom?
http://www.boxwave.com/products/dlcase/t-mobile-mda-vario-ii-designio-leather-case_1269.htm
Zda s byt dost podobne..
turboleon (48)|5.1.2007 23:53
Já mám od Branda to duralové, vše jde ovládat perfektně, vypadá výborně, chrání líp než nějaká kůže, a jde to v něm dát bez problému i do držáku, když používám navigaci. Doporučuji jako variantu při vybírání.
SP_ce4you (0)|8.1.2007 19:49
Zase to samé... mobil je v pouzdře obrácen anténou k tělu a v záření mu chudák tělo zavazí...:(