Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario a ActiveSync - stále načítání nastavení

chalitmon (32)|2.1.2007 14:35
Prosím o radu, mám nově Vario, nainstaloval jsem ActiveSync, propojil jsem jej přes USB s PC a stále mi to píše "Načítání nastavení" už přes půl hodiny. Když dám zařízení prozkoumat, nalezne to soubory ale když je chci například přenést do PC tak to nepřenese (píše to že soubory přenáší). V čem je problém? Nebo to poprvé trvá načítání nastavení déle jak půl hodiny? Díky za rady
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2007 14:58
To bude starý známý problém s firewallem. Už se to tu mnohokrát řešilo - použij tlačítko hledat!

Přesunuto do +Komunikace a synchronizace
chalitmon (32)|3.1.2007 07:32
Zkoušel jsem hledat, ale nenašel jsem :-( Navíc na osobním PC bylo vše bez problému ale na pracovním PC to ne a ne rozchodit. Vypnul jsem firewall, odinstaloval AVGcko a porad se ne a ne pripojit :-(
Surgical (2364)|3.1.2007 14:31
Jen tak me napadlo....AS ve strojku se pri konfiguraci prvniho partnerstvi pta, zda ma byt nastaven k synchronisaci s pouze s timto PC nebo s vicero. Aby nebyl problem tam....
chalitmon (32)|3.1.2007 18:29
No to se ptá, ale až po načtení nastavení které normálně trvá cca 4 sekundy. V tomto případě prostě stále píše načítání nastavení a ne a ne se spojit.....
jirson_ce4you (27)|8.1.2007 11:47
mám stejný problém s asusem p525, asi 3 týdny fungoval a najednou se nepřipojí ani k ntbku ani k PC. Zkoušel jsem různé kabely, různé usb porty, přeinstaloval jsem AS, bohužel nemam zálohu a teď už ji ani neudělám tak nemůžu udělat HR. Přitom síťové připojení ve win je v pořádku, nevím kde je chyba, firwallem to také neni. Stále probíhá pouze načítání nastavení. :evil:
osch (1330)|8.1.2007 11:52
Restart PC a SR PPC.
jirson_ce4you (27)|9.1.2007 07:33
tak jsem si pořídil spb backup a přes sd kartu a instalační cab jsem to dostal do pda a udělal jsem si zálohu, potom hr a vše fungovalo, obnovil jsem zálohu a zas to nešlo takže jsem musel novej hr a obnovit pouze kontakty a sms a dokumenty - ještě že ta možnost je a už to jede. programy jsem si instnul znovu, tak hlavně že to už synchronizuje. Jo ještě detail, pokud si uděláte zálohu pomocí spb tak při obnově program nejdříve všechno smaže i s KARTOU , naštěstí ale object rescue funguje dobře a šlo to obnovit :D