Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Emulátor PSX

JVBronta (4)|1.2.2004 10:42
Tady jsem našel emulátor PSX
Zatím jsem ho neměl možnost vyzkoušet, ale vypadá nadějně.
Blekota (120)|5.2.2004 13:33
to som teda zvedavy ako to bude rychle a kam sa budu hry ukladať:) ked som mal este stary comp: pentium 3 - 600mhz tak ten nestihal emulovat ani hry-ps1 s jednoduchou grafikou. takze pochybujem ze si s tym xscale vobec poradi :?
Pavel Koza (4761)|5.2.2004 14:43
Souhlas, PSX jsem si koupil z nostalgie za par korun a jsem dost skepticky, ze to bude nejak moc svizne. Jeste k Pocketu pripojit ten vibrujici joystick a muzeme gamesit:)
Kája_oldd (759)|25.3.2005 16:06
Ahojky, docela bych to testnul, i hry na cd by se našli pro psx. ale nějak se mi nedaří je hodit do *.iso formátu (ok, delší historie proč ne). Tak nevíte náhodou, i když popravdě nevím zda-li to není ilegální, tak se hned nezlobte. I když těžko říct, ripnout cd z plejsta z účelem použití v ppc....;)
Kája_oldd (759)|25.3.2005 17:40
[QUOTE="Johnypaq"]to som teda zvedavy ako to bude rychle a kam sa budu hry ukladať:) ked som mal este stary comp: pentium 3 - 600mhz tak ten nestihal emulovat ani hry-ps1 s jednoduchou grafikou. takze pochybujem ze si s tym xscale vobec poradi :? [/QUOTE]

Já bych si tak jist nebyl, oni ty hry nejdou ve stejné kvalitě jako na psx, tudíž pk i na tom pc. Pokud chcete mít jistotu, tak se koukněte na kombatibilitu, přímo na té stránce o emulátoru, konkrétně tady
Kája_oldd (759)|26.3.2005 02:05
ách jo, tak jsem se dopracovla tak akorát k zaseknutí přístroje (pravda, aspoň něco:D ), nic co by nezpravil SR. Ách jo, já jsem hold pechař a něco musím dělat špatně,,,,,,:sarcastic: