Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické nahrávání hovorů

killerGBU_ce4you (148)|30.12.2006 18:22
Existujě nějaká aplikace, která by nahrávala každý hovor. Ideální by bylo, kdyby po skončení hovoru zeptala, zdali chci nahrávku zachovat.
Občas se mi stane, že se domlouván na místě nějaké schůzky a během hovoru zapomenu, kde to mělo být :)
xRoman_ce4you (218)|3.1.2007 01:12
PMRecorder
Naj_ce4you (183)|3.1.2007 15:58
"U PDA nahrávat hovory nelze. Jde to jen u smartfounů. Není to softwarem, ale hardwarem." Tak tohle píšou snad všude. Ale S tímhle softem opravdu slyším obě strany srozumitelně. A je to FREE!
edit: Ale najednou mně ty nahrávky začaly chrastit a je to nesrozumitelný. Nechápu čím to je. Prvních 5 naprosto kvalitních, nyní žádná. Nebo třeba trvá hovor 2 minuty, dám přehrát a hned naběhne Done. Jako by se nic nenahrálo. Má to plno chyb, snad to vyladim.
daww (687)|4.1.2007 08:27
Tady je něco placeného pro PDA s WM5. Nezkoušel jsem to :-)
PetrB01 (30)|4.1.2007 09:48
Píšou u toho:
[QUOTE]
"Auto Record Calls

Press this button to capture all phone calls that are made from your mobile phone. This leverages the Dial and End button events to record your voice during phone calls, and where possible, captures the other person on the call as well. "
[/QUOTE]
Ale vyzkouším demo verzi a dám vědět.

tak v návodu uvádějí toto:

[QUOTE]1.2 Limitations in LivePVR
The phone call recording in LivePVR for Pocket PC Phones will record the voice of the party at the
other end only if the call is taken in speaker mode. This is due to the hardware limitation on the
Pocket PC Phone device and LivePVR does not implement any work around for this.
IMPORTANT
When recording a phone call on Pocket PC device, the call must be taken in Speaker mode[/QUOTE]
Pepa O. (21)|4.1.2007 10:42
Tak jsem to nainstaloval, nastavil jsem automaticke nahravani hovoru a minimalizoval. Za chvili jem mel prichozi hovor, nachvili jsem si ho prepnul i na hlasity odposlech, abych zkusil i tuhle moznost.
Hovor se bez problemu nahral, na karte mam wav o velikosti 6,8MB, je to 5 a pul minuty zaznamu. Lepe byla slyset volajici strana, nez ja.
Zkousel jsem to na Asusu P525.
Takze super! :-)
dkena (84)|4.1.2007 10:58
Já mám VITO Audio Notes a nahrává automaticky hovory.Dá se vybrat i kvalita záznamu atd.Je to placená aplikace.
Pepa O. (21)|4.1.2007 11:05
[QUOTE="dkena"]Já mám VITO Audio Notes a nahrává automaticky hovory.Dá se vybrat i kvalita záznamu atd.Je to placená aplikace.[/QUOTE]
VITO mam v PDAcku taky, vypada moc dobre, ale nastaveni nahravani hovoru jsem tam nenasel. A na webu pisou, ze to jde jen na smartfounech. Jak jsi to nastavil?

Sorry, uz blbnu - mam VITO SoundExplorer. Nicmene to nahravani jen na smart by melo platit...nebo ne?
Duddits (217)|5.1.2007 13:59
Vito jsem zkousel,fungoval skvele,ale volajici strana temer neslysitelna
Sidon_ce4you (142)|5.1.2007 17:18
Já jsem testoval vše co se dalo na netu sehnat a v podstatě jediný použitelný je Vito Audio Notes, mám poslední verzi 1.25. Nastavení automatického nahrávání hovorů se udělá pouze zaškrtnutím této volby. Program nemusí být spuštěný (ani na pozadí), pouze se po vždy po zapnutí PDA aktivuje funkce Autorecordcall. Dle mého názoru je kvalita nahrávky slušná (jde všemu rozumět) a někdy bych řekl že je dokonce hodně slušná až špičková (opravdu čistá nahrávka). Nahrává to samozřejmě obě strany volajících.
Pouze má ten soft trochu problémy, pokud chcete hovory ukládat na kartu (což je vzhledem k velikosti souborů nutnost) - viz moje a jiné příspěvky zde:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=16702&fi=60
Pepa O. (21)|5.1.2007 19:52
[QUOTE="Sidon"]... v podstatě jediný použitelný je Vito Audio Notes ...[/QUOTE]
S tim vyse zminenym LivePVR for Windows Mobile Pocket PC mam nahrano za 2 dny asi 20 hovoru a super, bez jedineho problemu. Dokonce kdyz jsem jim dneska psal, ze bych uvital jine pojmenovavani souboru (vcetne tel. cisla druhe strany a s jinak razenym datem), obratem mi odpovedeli a tvarili se, ze to i udelaji... Takze jim po zkusebni dobe svych 10 dolaru klidne poslu :-).
Naj_ce4you (183)|6.1.2007 11:41
Tak dnes jsem zkoušel všechny programy o kterých se zde diskutuje a výsledek je opravdu zvláštní. Všechny čtyři programy(samozřejmě zkoušeno postupně) měně nahrály první 2-3 hovory čistě, bylo tomu rozumět. Ale poté, bez jakékoliv změny nastavení začaly nahrávky totálně chrastit, naprosto nepoužitelné. Naprosto nechápu.
vpe (148)|30.1.2007 19:48
[QUOTE="Duddits"]Vito jsem zkousel,fungoval skvele,ale volajici strana temer neslysitelna[/QUOTE]

protoze se obavam, to nahrava metodou speaker - mikrofon - zaznam
(tyka se PDA, ne Smartphonu, tam to zjevne je hardwarove poreseno lepe)

smutne zjisteni a zadny workaround neexistuje, zda se
Pimoss (53)|31.1.2008 13:58
Používám Audio Notes, v mezích možností jsem spokojen, ale každou chvíli mi "řve", že má plnou paměť ačkoliv je tam nahráno sotva 25MB ( mám 2G kartu a volného místa habaděj).... Dá se nějak upravit velikost paměti pro nahrávky ? V nastavení to není ( mám verzi 1,32) a HTC TyTn WM5. Děkan za radu
pavel83 (69)|7.2.2008 19:30
vito audionotes a livepvr sou na cruisovi nepoužitelné (druhíá strana není vůbec slyšet)
Lutri_ce4you (143)|7.2.2008 22:47
Na všech HTC je problém v nahrávání hovorů /myslím si ,že je i na E-ten/, protože HW to neumožňuje :(( Jde to pouze u hlasitého odposlechu a to není vždy použitelné. Jinak pokud by někdo nutně potřeboval zařízení, které nahrává a jsou slyšet obě strany a nic do toho nepípá, tak mohu doporučit asi jedině ASUS / odskoušeno konkrétně na P535 s Audionotes - maká na 100% / Pro mě jedna z nejdůležitějších funkcí :D