Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 58

Téma: Velká recenze zařízení HTC P4350 (code name HTC Herald)

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zařízení HTC P4350 s kódovým označením HTC Herald nabízí svým uživatelům nejen praktickou vysouvací klávesnici určenou i pro psaní delších textů, ale i špičkový displej, integrovaný telefonní modul pro klasické telefonování i datovou komunikaci, modul pro Bluetooth a WiFi, velmi dobrou výdrž na baterie a v neposlední řadě i nečekaně malé rozměry. Pokud se chcete o dalším povedeném zařízení z dílny HTC dozvědět víc, přečtěte si tuto podrobnou recenzi.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000299_MH4S391852006121516336.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Wow, tak tahle masina se mi libi, nemit to blbe MicroSD tak nevaham ani minutu. Musim rict, ze opravdu maloktera recenze zvladne cloveka takhle navnadit )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Herald vypadá také zajímavě. Trochu mě zaráží rozdíl v CPU Index benchmarku ve srovnání s Artemisem. Bude zajímavé až se Herald i Artemis objeví v databázi FCC - tj. jsem zvědavý, jak se jejich vnitřnosti (např. zmiňovaná RAM) ve skutečnosti liší.

PavelR.

Registrace
    Aug 2000

Souhlas, je to divne, ale ten predprodukcni kus byl 2x tak vykonny a ten finalni je dokonce 3x (pokud jde o pamet). Delal jsem benchmarky 2x, pro jistotu. Naopak napriklad u videa byl rozdil mezi temi tremi zminovanymi (Artemis, Herald beta a Herald) v rozmezi 1%...

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Má HTC nejaký dôvod tam nedať 3.5 mm Jack? :dead:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Pavle vy jste mi dal.....

Přečetl jsem si recenzi na Artemis... když jsem uviděl, že to je jeden z prvních strojů, které nemají problémy při náročnější práci s přijmem hovorů... už jsem se pro něj chystal k T-mobilu...

Teď jsem si přečetl recenzi na Herald a jsem totálně zmatený, protože zatímco jsme byl v situaci, kdy jsem nechtěl ani jeden přístroj s WM, tak tu mám najednou 2 a nevím, který z nich vybrat..

S integrovanou GPS, pro mě hezčí ale bez klávesnice, a nebo bez GPS, pro mě ošklivější, ale s klávesnicí při úžasné malé tloušťce.....

Který z těch dvou Vám subjektivně seděl Více? Herald nebo Artemis?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

HTC sice dela dobry masinky, ale v necem by se precijen mohli drzet standardu. Jmenovite nechapu chybejici 3,5 jack a microSD. Je mezi pritomnymi nekdo koho neco z toho potesilo?

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od kenika
    Který z těch dvou Vám subjektivně seděl Více? Herald nebo Artemis?
    V prve rade bych doporucil si v nejake prodejne pred nakupem to zarizeni zkusit. Vsechny moje komentare jsou relativni k oblasti WM5 A nejaky majitel archaickeho telefonu, co nic krome telefonovani neumi, by mohl byt nemile prekvapen. Ale vazne, z toho, co jsem videl i co mam ted na stole jsou tato dve zarizeni od HTC v oblasti telefonu na spickove urovni.

Pokud jde o odpoved na otazku, tak jelikoz chci obnovit sve portfolio zarizeni na srovnavaci foceni a podobne, tak to vidim na nakup obou Ale osobne mi je blizsi spis Herald, ta klavesnice je na cestach pri mem zpusobu fungovani k nezaplaceni (spousta emailu, SZ a dalsiho textovani). GPSka je sice prakticka, ale ja toho zas tak moc nenajezdim a prijde mi lepsi tahat s sebou externi GPS nez externi klavesnici.

Citace Původně odesláno od Nox
    HTC sice dela dobry masinky, ale v necem by se precijen mohli drzet standardu.
    Nevim, v cem je microSD nestandardni Jasne, je to opruz kupovat porad nove karty, ale pri pohledu na microSD doufam, ze tohle na chvili vydrzi. Se sluchatky mate pravdu, ale pokud si dobre pamatuji, tak snad jedine Phone edition zarizeni s 3,5mm jackem byl Univerzal, takze pokud se da neco povazovat za standard pro sluchatka s mikrofonem, je to 2,5mm...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Z pohledu uživatle, který momentlně nic nemá. Kartu Micro SD neřeším, protože stejně žádnou nemám a musím koupit se strojem novou. A sluchátka také neřeším, protože mám malinký MP3 přehrávač Sony NW007 s 2Gb. Takže to co je pro tebe nevýhoda pro mě nevýhodou vůbec není.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Moc pěknej stroj, SD slot a 3,5 jack by byli fajn, ale já hlavně postrádám, jakožto u všech HTC zařízení, krycí plast přes displej, něco jako má ipaq řady 6xxx.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Čtu podruhé pozorně recenzi na Heralda... ale nerozumím těmto 3 věcem:

1. + 2, U BT. co to je EDR? + jestli podporuje mít najednou připojené BT handsfree a BT navigaci bez vážnějších problémů

3. Je při Hybernaci zapnutá telefonní část?

Díky za odpověď.. Pomalu se asi také přikloním k Heraldu, ale byl bych radši, kdyby byl u T-mobilu, bude mi končit smlouva a mít to za půlku ceny se vyplatí:-) Snad nebudou otálet...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

K těm rozdílným výsledkům mezi Artemisem a Heraldem ... zkusil jsem SPB benchmarkem projet svého Artemise a výsledky odpovídají v recenzi uvedeným výysledkům Heraldu . Rozdíl je pravděpodobně - určitě v ROM - používám jako obvykle mnohem vyladěněnjší ROM od Dopodu . takže výkon Artemise a Heraldu je nemlich to samé ....

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Rozdíl v CPU Index benchmarku ve srovnání s Artemisem není žádný, záleží na ROMce. S poslední verzí z pdamobiz jsou výsledky == Heraldu. Plus obsahují v článku zmíněné - HTC Audio Manager, Voice Recorder, Task Manager....
    Skype není problém: skype low-cpu nebo s BatteryStatus zvednout takt Omapu

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Cau,
    tak konecne dorazil do nasich koncin, firma HTC se fakt prekonava, kazda nova vec od nich je lepsi a lepsi. I pres nejaky ty chybicky.
    Na tento stroj jsem cekal skoro mesic. Stary ppc jsem davno prodal a zkuste se vratit k obyc mobilu jako je nokia, "ono to vubec nic nema a nic to neumi"

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od kenika
    1. + 2, U BT. co to je EDR? + jestli podporuje mít najednou připojené BT handsfree a BT navigaci bez vážnějších problémů

3. Je při Hybernaci zapnutá telefonní část?
    1. EDR je rychlejsi prenos pres Bluetooth

2. Tuto kombinaci jsem nezkousel, ale umi BT ActiveSync a BT sluchatko bez problemu, NEMEL (domnenka) by to byt problem ani s jinou kombinaci.

3. Ne. Hibernace je proste hluboke uspani, zarizeni je zcela nefunkcni a baterie se nevybiji (samovybijeni akumulatoru nepocitam). Pokud chcete mit zapnuty telefon, jedna se o standardni Stand-by mode prostym stisknutim tlacitka pro vypnuti.

Ad. nova ROM Artemise - je videt, ze kdyz se chce, jde vsechno A ze ve vykonu zarizeni (byt s "linym" procesorem) jsou jeste obrovske rezervy.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HTC P3300 (code name HTC Artemis)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 63
    Poslední příspěvek: 08-03-2008, 11:03
  2. Velká recenze zařízení HTC TyTN (code name HTC Hermes)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 58
    Poslední příspěvek: 02-07-2007, 21:46
  3. Velká recenze zařízení E-TEN G500
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-09-2006, 00:42
  4. Velká recenze zařízení Acer n30
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 23-01-2005, 11:30
  5. Velká recenze zařízení Acer n10