Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamrznutý FS T830

kocurxx (7)|30.12.2006 05:45
Počas inštalácie programu cez AS sa mi z neznámych dôvodov stratilo spojenie a FS 830 zostal zamrznutý. Nie je možné do neho vstúpiť ťukaním na display. Po hard resete sa nainštaluje WM5 ale opäť displyy nereaguje len sa objavíí ikona AS a dálej nič. Zvuky pri ťuknutí vydáva a čas beží. Keď spustím synchronizáciu tak AS zariadenie nenájde.
Pri pripojení FS na PC zareaguje tým, že v spodnej lište PC vpravo sa objaví nápis- pripojený hardwer.... Zrejme AS v FS zostal zamrznutý a ten blokuje spoustenie ďalších apikáciíí.
Mohol by mi niekto poradiť-čo s tým? Vopredďakujem
dort (1212)|30.12.2006 08:11
jsi si jistý, že jsi provedl HardReset? HR vrací zařízení do původního stavu od výrobce, takže pokud Ti zařízení nefunguje opravdu po HR, tak je na 99% jisté, že ten problém vyřeší až autorizovaný servis.
kocurxx (7)|30.12.2006 11:09
Áno - urobil som ho -malým tlačidom vedľa baterky- a to niekoľko krát. Zaujímavé je, že keď T830 zapojím na PC tak komunikuje - hlási sa ako pripojený. Dokonca vymieňa pakety s pc . Je len provlém ho zapojiť do malej siete. Chybový protokol ktorý mi vypíše AS pri kontrole neuvádza žiadnu chybu len na konci uvedie, že pocket nie je pripojený. Vymenil som aj USB káblik -skúšal som synchronizovať cez kolísku aj bez nej na priamo. Ale AS ho jednoducho nedetekuje. Jaujímavé je , že PC ho ihneď po pripojení rozpozná. Mám taký dojem, že po reštarte sa Pocket chce pripojiť na Internet. Je tam aj IP adresa. Ešte skúsim tú istú IP adresu nadefinovať do PC či nebude komunikovať. Čo sa týka autorizovaného srevisu- to bude tá posledná možnosť.
BTW: pamäťová karta 512 MB ktorá bola v ňom je úplne nečitateľná.
Veľmi pekne Ti ďakujem
john_ce4you (112)|31.12.2006 00:17
no nezlob se na mne, ale to co popisujes, nevypada na hardreset - pokud si pouzil opravdu jen ten cerveny posuvnik, slo o pouhy softreset...
Pavel Koza (4761)|31.12.2006 00:24
Souhlas. Hard reset se provede SOUCASNYM stisknutim cetveneho telefonu a resetu. Pak pustit reset a drzet cerveny telefon - na displeji se objevi menicko, kde musite vybrat Factory Reset a potvrdit. To je teprve hard reset. Pokud mate na zarizeni nejaka data, muzete zkusit napred prvni volbu, ktera jen smaze registry, ale pamet necha.

Pokud to neni srozumitelne, v manualu je to popsane podrobne vcetne obrazku:)
kocurxx (7)|31.12.2006 04:44
[QUOTE]no nezlob se na mne, ale to co popisujes, nevypada na hardreset [/QUOTE]

Áno máš pravdu- prišiel som na to- znovu som si pozrel manuál a pochopil som -hard reset som urobil tak ako je popísané v manuáli ktorý je tam popísaný. Všetko je OK - len to menu po Hard resete ktoré sa ovláda smerovým tlačítkom na trochu poplietlo. No podarilo sa. Všetko je teraz OK. Ešte šťastie, že som mal všetko zálohované- nemusel som nič nastavovot iba urobiť" restore".
Všetko to bolo zapríčinené tým, že mám len anglický manuál -a tá moja angličtina ??? ;)
Už pri prvej odpovedi DORT-a som to pochopil a začal so manuál lepšie študovať.
Páni ďakujem Vám za pomoc.
Len tak záverom- nedá sa niekde stiahnúť český manuál na FS T830 ??

Pre všetkých - PF 2007:yes: