Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

výdrž baterie u N520 po roce

weszter (231)|29.12.2006 09:40
Chtěl bych poprosit kolegy, co mají N520 o jejich názor na výdrž...

N520 mám přesně rok. Běžně používám WiFi, IE, pExcel, pWord. Již po třech měsících mi šla výdrž baterie dolů z původních pěkných sedmi hodin (dle SPB plus i v reálu) na dvě až čtyři maximálně (v závislosti na podsvícení atd..), a toto se drží dodnes. Chci se zeptat, jestli to je normální, nebo jestli "chcípe" baterka a mám koupit novou?

zároveň se mi objevuje jedna nepříjemnost - někdy se mi při vypnutém pda přes noc totálně vybije baterka, ale tak, že PDA ani nezapnu. PDA je přitom normálně vypnuté stisknutím tlačítka power, všechny aplikace před tím ukončím... ir nepoužívám...

možná jsem trotl a dělám nějakou blbost, kterou si neuvědomuju, ale jsem spíš uživatel, než odborník, tak prosím o radu zkušenější... je dost nepříjemné, když ráno vstanu a v práci zjistím, že si ani neťuknu...

díky za pomoc
Qemu (75)|29.12.2006 10:16
zdravim s vetsinou otazek vam neporadim, ale pisete ze kapacita baterky sla po 3 mesicich razntne dolu, tak jste ji mel reklamovat, nebot na baterie je zaruka jen 6 mesicu, v reklamaci by vam baterii vymenily :)
weszter (231)|29.12.2006 10:58
díky, nicméně tou dobou pobývalo mé pda 2x v servisu na výměnu MB, před tím se chovalo nestandartně, nepovažoval jsem to za extra důležité, řešil jsem funkčnost a existenci PDA vůbec, tou dobou mi byla výdrž baterie úplně ukradená ;) ...
asi jsem měl zkusit tu reklamaci...
díky
Qemu (75)|31.12.2006 13:33
jestli jsi s nim mel vic stejnych problemu tak jsi ho mel vratit...
LOOX 710 (82)|31.12.2006 20:05
Občas se mi stane to samé co tobě. Vypnu PDA a ráno nejde zapnout a musim nabijet. Jinak baterka mi drží furt stejně.