Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamknutí kláves při stisknutí tlačítka POWER

vesi_ce4you (123)|28.12.2006 18:05
Je možné nastavit, aby se mě kromě vypnutí i zamklo Vario, když použiju tlačítko POWER? Docela často se mi stává, že se mi v kapse POWER zmáčkne a pak se dějou ve Variu věci :D Doufám, že mě neukamanujete, jestli to tady někde je, hledal jsem :yes:, ale nenašel :no:
JoU81_ce4you (116)|1.1.2007 19:23
V nastaveni je volba Zamek, tam kdyz zadas 0min tak se bude pri kazdym zapnuti Vario ptat na heslo :yes:
Konycz (150)|2.1.2007 01:03
o taky jsem nad tim premyslel, (po dnesnim asi 30 minutovem hovory, aniz bych o tom vedel)...(volal jsem kamosovi na zaznamnik na pevnou... ) docela me to potesilo...... (debil nemel omezeni na delku hovoru) :))) no ale to je jedno..... ale ten zamek prece nic nevyresi... prece pri kazdym otevreni nebudu psat nejaky heslo, nebo je to jinak ???
JecminekMaselnik (464)|2.1.2007 11:16
vyresit to muze aplikace phone lock, kterou jde namapovat na tlacitko (bohuzel ne power). Po zamceni se zarizeni ale stejne uvede do stand-by behem cca 20s, takze to az tak nevadi. Pouzivam k plne spokojenosti.
vesi_ce4you (123)|2.1.2007 13:53
[QUOTE="JoU81"]V nastaveni je volba Zamek, tam kdyz zadas 0min tak se bude pri kazdym zapnuti Vario ptat na heslo :yes: [/QUOTE]
To by bylo fajn, ale kdyby to šlo bez hesla. Moje idea byla taková: vypnu zařízení a kdyby se mi nahodou zaplo v kapse, tak jsou zamklé klávesy a když zapnu ručně, tak jenom zmáčknu odemknout a jedu...