Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DeepFish - browser pro smartphone

Zdenek Malinsky (9781)|28.12.2006 11:18
David Ciccone zveřejnil na webu Mobility Today krátkou zprávu a video ze svého testování beta verze nového browseru pro zařízení s Windows Mobile Smartphone. Takže pokud nejste spopkojeni s defaultním PIE nebo Operou můžete se těšit.




Pár informací přinesl také pocketpcitalia.com
Martin Ráž Hoch (1832)|31.3.2007 09:19
Již je ke stažení zde - i pro PPC. Nevýhoda je limitovaný počet downloadů za den, který se mi nepodařilo rozbít ani pár minut po půlnoci.

Vypadá to moc dobře a rád bych se také mrknul;), ale nefunguje mi aktivační kód - více možno zjistit a stánout beta cab zde. Někdo tam uvádí code, ale ten mi nejde:(

Microsoft Deepfish homepage
urys (402)|31.3.2007 11:42
Ke stazeni je i na xda-developers, samozrejme po registraci

urys
flashman (1366)|31.3.2007 13:00
tady je ta verze z XDA, lae vypadá to, že ještě chce aktivační klíč
Tomáš Kubec (749)|31.3.2007 13:10
Ten tam u toho je.
Saman_ce4you (1451)|31.3.2007 17:05
Martin Ráž Hoch (1832)|31.3.2007 17:41
No, na ten samý cab jsem v podstatě posílal link.
[QUOTE="Tomáš Kubec"]Ten tam u toho je.[/QUOTE]

Problém je v tom, že veřejný (zveřejněný) aktivační klíč je už starý a Deepfish jej verifikuje při každém připojení - jedním slovem ten klíč nejede:)

Takže jestli máte někdo klíč, který funguje:)... Dík
Trautenberg (50)|31.3.2007 22:52
Ma nekdo fungujici program s klicem?

Nikde se mi to nepodarilo sehnat a na origos strance to stahnout proste nejde.
Martin Ráž Hoch (1832)|1.4.2007 00:09
Jel jsem podle doporučení - tj. zkusit to po půlnoci, kdy se podle někoho resetují countery. Hm, marně - zkusil jsem to v 00.05:( a nic.

Zveřejňovaný kód opravdu nejede, tak neprohledávejte výše uvedené linky:/, není tam.
Wir2K (89)|1.4.2007 09:01
To jo, ale taky asi pujde o to na kterou půlnoc je to nastavený né? Na tu v čechách to asi nebude:((
cubas_ce4you (419)|1.4.2007 10:50
nechapu, jak nekdo m uze vydet etstovaci verzi s omezenim na nejaky aktivacni klic, ktery neni jeste ke vsemu mozne nikde ziskat a kdyz ho nekde vygoogluje, tak jeste nefunguje, to proboha nemuzou omezit na 30 dni? MS je fakt banda idiotu.
flashman (1366)|1.4.2007 10:59
spíš bych řek, že to nevydali.. Kdyby to vydali, tak to třeba omezí do nějakého data, ale tohle spíš vypadá jako únik nějaké testovací verze pro danou osobu. Tzn. někdo to dostal k testování a šoup to na net.
Martin Ráž Hoch (1832)|1.4.2007 11:00
No, to byl asi účel:) a podle mě je zatím plněn dobře, protože nikde jsem nenašel jiný než ten nefunkční:( - zase na druhou stranu chápu, že to nechtějí zatím uvolnit masově.
cubas_ce4you (419)|1.4.2007 13:15
to je blbost, maji stazeni na jejich strankach...
Wuffi (1599)|1.4.2007 13:50
cubas: kdyby jsi se tam predtim nez neco placnes nejen podival ale i zkusil soubor stahnout, zjistis ze je treba se zaregistrovat. A kdyby jsi se zkusil zaregistrovat, zjistit, ze Ti napisi ze jsou vsechny testovaci pozice v soucasnosti obsazeny a ze se ozvou jakmile bude nejake misto volne.
Nedivim se Microsoftu ze nechce k masovemu testovani ci naslednemu pouzivani vydat produkt ktery neni v patricne fazi vyvoje.
A je plne na Microsoftu kolik aktivacnich kodu priradi, kdy a komu.

Jelikoz nevis o tom cim musis projit pri pokusu o stazeni souboru, verim ze jsi jej stahl odjinud. Paklize si de facto nelegalne stahnes soubor odjinud, nemas jej oficialne a samozrejme nemas ani aktivacni klic. Nechapu jak jeste muzes reagovat jak reagujes, pripodobnim to k tomu ze si nelegalne ziskas aplikaci a seriove cislo a budes nadavat ze seriove cislo co jsi si nasel nefunguje - na adresu autora aplikace...

:sarcastic: :dead: :sarcastic: :no: