Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Rozdíl mezi mapami WE

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Panove, takovy v**l ja tu ze me delate nejsem. Samozrejme to vsechno vim, ale on mohl algoritmus zustat stejny, coz by i odpovidalo tomu, ze nedoslo ke zmene programu, ale doslo ke zmene dat v mapach, podle kterych se trasa pocita. Proto ta zmena velikosti map...
    Pokud mi neverite, spocitejte si nejake trasy ve stejne verzi TT s posleni mapou PL_CZ_HU_SK_plus_major_roads_of_WE a nejakou predchazejici...

IMHO Hrebicek na hlavicku trefil Neooo se zmenou dodavatelu map.

PS: Mel jsem drzet hubu, porad si na to nedavam pozor...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

mám dotaz: používám staršího tomtoma 5 se staršími mapami (tuším že DE AT... 632), potřeboval bych vědět, jakou trasu konkrétně navrhne nová verze tomtoma s novýma mapama, pokud chci jet z Pardubic do Hejnice (u frýdlantu u liberce). Mě moje verze žene přes Tanvald, černou říčku a souš kolem vodní nádrže souš... a u této vodní nádrže je šraňka a silnice číslo 290 je zavřená... po této silnici je to sice do hejnice asi 16km, ale musí se to objet přes jablonec, liberec a raspenavu... cca 50km zajížďka, hodina včudu, vytočenej zákazník a já za blbce... trasu jsem zvolil "nejrychlejší" a trochu jsem zakysnul...

rád bych ještě napsal, že jsem hlavně uživatel, který PDA a GPS používá pro práci, nejsem zrovna odborník, ale potřebuji spolehlivé řešení. prosím, napište mi, jak se chová nová verze, používáme TOMTOMa ve firmě a takovéto "kufrování" není nic moc....
    díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

tvůj dotaz nechápu ve smyslu těch 16 km, ale zde to je pro TT6.200 (7130), mapa v652.1211:

pro trasu mimo dálnice: 2:16 hod, 142 km
    Pardubice, HK, Hořice, Jičín, Rovensko pT, Loužnice, Tanvald, Souš, Hejnice

pro trasu po dálnici: 2:16 hod, 144 km
    Pardubice, HK, Hořice, Jičín, Turnov, Liberec, Raspenava, Hejnice

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

díky, to jsem potřeboval vědět...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mapy 660.1223 jsou kompatibilni s TT5 a proto neobsahuji tu pitomost, jako je zobrazovani povolene rychlosti, ktera se navic asi zohlednovala pri vypoctu trasy. Nekdy jste totiz jeli mimo obec a dle mapy jste smeli jet jen 50km. A proto, kdyz se planovalo, TT tuhle trasu zavrhnul a hnal vas jinudy (delsi trasou).

Mapy jsou mensi, protoze podle me tam tohle nesmyslne info je vyhazene.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Přepínání mezi mapami
    Od Sidon_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 05-03-2008, 12:35
  2. Rozdíl mezi TT 6,010 až 6,030
    Od Jason_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 24-02-2007, 23:08
  3. rozdíl mezi CF a SD