Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT Cassette do vozidla

elba (50)|27.12.2006 20:27
Chtěl bych se zeptat, jestli jste už někdo slišeli o BT Cassette Adaptéru, například od firmy ABE s označením Abe BT 80C. Našel jsem to na netu, ale nejsem schopen nějak zjistit cenu " asi jsem stále taková malá lama", děkuji za příspěvky k tomuto tématu.
Miloš Strouhal (3997)|27.12.2006 20:36
O tom jsem jeste vubec neslysel, ale zni to velice zajimave, kde ze se to da sehnat, jeste jsem to nikde nevidel..

Edit: tak už jsem to našel, vypadá to zajímavě, teď jen kde se to dá objednat..
elba (50)|28.12.2006 19:44
Tak jak si na tom, já zatím nic moc, dostal jsem se na home stránku výrobce, ale tu kazetu jsem tam nenašel. Zkoušel jsem vyhledat přes různé vyhledávače i jiného výrobce BT adaptéru, ale zatím jsem bez bodu.
TheMelin (1642)|28.12.2006 20:53
Jen jestli to nejake FAKE.
elba (50)|29.12.2006 22:58
No nevím, četl jsem o nějakém takovémhle bazmeku asi cca. před půl rokem v Computer Magazínu a teď co jsem si pořídil po Qteku 2020 novýho TyTNa od O2, jsem si na to vzpomněl. V tom časáku to byl podobný výrobek, ale s jinou firmou, jenomže už nevím s kterou. Jestli máte někdo starý čísla tohodle plátku, tak prosím zkuste pohledat, mnělo by to být v něčem jako news, nebo doplňky budoucnosti.
HollyG_ce4you (77)|30.12.2006 00:40
Dalsi vec, co bych musel dobijet? Ne pomoc, PDA, GPS a BT HF bohate staci...
elba (50)|1.1.2007 18:04
No jestli tomu rozumím, tak by se to mnělo dobíjet v tom kazeťáku, přes ty hlavy, teda snad.
PhSnake (872)|1.1.2007 18:09
Neviem ako si to predstavujes aby sa to dobijalo cez hlavy, este by som si vedel predstavit, ze by na ozubene kolecko (pripadne na oboch) bolo namontovane micro-dynamo. Samozrejme treba nabijat.alebo je to na baterky nejake a nabijanie externe

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft
elba (50)|2.1.2007 17:34
No nevím, důležitý ale je, jestli se to vůbec dá sehnat ať u nás, v sousedních státech, nebo přes net. Já osobně bych to určitě bral, samozřejmě limitující by byla konečná cena a hlavně kompatibilita s TyTNem.
Martino2_ce4you (42)|2.1.2007 19:19
Nebyla by mnohem lepsi moznost poridit si FM vysilac? Jeden exemplar jsem koupil v USA.Kolik JACK 3.5 strcis do zarizeni ze ktereho chces prehravat hudbu a na radiu pak naladis "tvou" stanici...
Vim,ze to neni to,o cem se tady pise,ale tohle je snad lepsi a levnejsi reseni. Nic takoveho jako BT cassete jsem v zivote nevidel...
HollyG_ce4you (77)|2.1.2007 20:04
Uz me to prijde trochu prekombinovany a cena urcite nebude z nejnizsich. To uz snad radsi autoradio se slotem na pametovky...
Miloš Strouhal (3997)|2.1.2007 20:39
Coz ale neprichazi v uvahu pokud ma clovek original autoradio s vystupem na palubni pocitac, kde se pohodlne zobrazuji veskere informace z radia.. Pak by takova BT kazeta opravdu bodla! :yes:
elba (50)|5.1.2007 17:54
To teda souhlasím, mám Astru s pal.PC a v případě, že bych mněl tuhle kazetu, tak nemám ani potřebu mněnit svoje origo rádio za origo CDčko, které stejně neumí, teda skoro ve všech případech MP3. No a navíc si umím představit, že mi TT bude hlásit navigaci do audia ve voze, pak mne ještě napadlo, kdyby se vychytal BT mikrofon, tak by mněl člověk ve voze těžkou HF a možná by se našlo ještě pár možností co s tím., samozřejmě hlavně jde o muziku.