Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hlasitost je pořád na nejnižší úrovni

luke01_ce4you (2)|27.12.2006 12:43
Mám problém s Asus 636 hlasitost v nastaveni systemu je v poradku, ale nahore v liste kdyz posunu posuvnik na nejvyssi moznou uroven a potvrdim tak posuvnik neudrzi hodnotu tudiz nehraje vubec nic. Nema nekdo podobnou zkusenost? Popřípadě co s tím?
p.e.t.r._ce4you (33)|29.12.2006 09:20
Mám tuto zkušenost u P525. Dlouho jsem nad tím nebádal jelikož jsem měl systém prakticky holý. Takže jsem přístroj zresetoval do základního nastavení a tím byl problém vyřešen. Někde jsem se tu již dočetl že by mohlo stačit zasunou sluchadla do PDA a zase je vytáhnout. Nejspíš je chyba v konektorku, který dává signál o zapojených sluchadlech i když tam fyzicky nejsou. Ale nemohu posoudit zda je to pravda. Až na něco přijdeš, dej vědět.
Chiquita_CZ (28)|1.1.2007 11:52
Stalo se mi to také na ASUS A636N. Je to způsobeno 2 soubory, které se zkopírují do složky Windows při instalaci navigačního softwaru Tom Tom 5. Jejich názvy si z hlavy nepamatuji, ale někde tady na fóru se dají dohledat.
Prý je stačí smazat a problém je vyřešen, ale mně osobně je systém nechtěl dovolit odstranit. Pomohl mi až hard reset a opětovná instalace TomToma. Nevím čím přesně to bylo, ale při další instalaci se mi tam už soubory nenakopirovaly, ale po té sem ještě několikrát prováděl hard reset (kvůli jiným problémům) a někdy to bylo po instalaci TomToma v pořádku a někdy mi zvuk nefungoval...
Honza9_ce4you (0)|18.1.2007 12:18
Cao
Mam taky problem s hlasitosti. Po instalaci nemohu zesilit zvuk. Poradte ktere jsou to soubory ktere se inst. do Windows ? Nemohu to v diskuzi nikde najit.
Dik
miloš89 (9)|18.1.2007 17:56
uplne smazat z rootu windows soubory

BtCoreIf.dll
BtSdkCE30.dll

a restartovat...
Honza9_ce4you (0)|18.1.2007 20:32
Nilošu dik za odpoved.
Mas tuseni co to jsou za soubory? Doufam , ze kdyz je odstranim nestane se nic co by vedlo k poskozeni Windows. Byl bych nerat kdych udelal víc skody nez uzitku. Presto dik
miloš89 (9)|18.1.2007 20:44
Nemělo by se stát nic.Já jsem měl ty soubory v instalačním balíku tomtom 6 na kartě.V pda by měli být ve windows nebo je zkus vyhledat přes vyhledávač.