Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

komunikacia medzi BT GPS a Axim x51v

brushie (4)|27.12.2006 11:20
Po precitani mnozstva prispevkov a odskusani "vsetkych" moznych kombinacii som uz v koncoch a potrebujem radu od skusenejsich. Problem je nasledovny. Moj BT GPS Holux 236 som si do noveho Aximu x51v priradil cez BT settings(New Partnership) nainstaloval som si TomToma v6 dal som si hladat "Ine NMEA GPS" nenaslo, ale ked som dal hladat "Iny prijimac GPS BT" naslo a komunikuje s holuxom bez problemov cez "smiesny port" (Se???a?? ?a??d?? st?? COM1). Problem je v tom ze zatial ziadny iny soft(Mio Maps, BeeLine GPS) okrem TT mi nevie toto GPS device najs ani ked sa snazim nastavit rucne ani autosearch vsetkych portov. Vyskusal som niekolko nastaveni Settings-System-GPS nic mi nepomaha TT stale funguje ale nic ine. Prosim poradte ked moze byt chyba. Pekne dakujem
ipf (2136)|27.12.2006 11:29
Jak ho mas pojmenovany? Zkus jednoduche "GPS".
dort (1212)|27.12.2006 12:16
a nastavil jsi si odchozí COM-port pro GPS v PDA?
brushie (4)|27.12.2006 22:22
Bingo, konecne som na to prisiel ako vzdy "prkotina" stacilo dat prec "fajku"(secure connection) v BT settings pri pridavani outgoing portu na GPS. Takze snad to niekomu pomoze, diki za rady.
ipf (2136)|27.12.2006 23:30
O tomto problemu jsem psal jiz na nekolika mistech, takze se divim, ze jsi na to nenarazil.