Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Námět do diskuse .... :-)

Seifert (156)|30.1.2004 08:03
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, na jakém principu funguje "kuchtění" ROM na www.yorch.net. Je to sice bezva věc, ale ROM které tam jsou k dispozici už nejsou nejnovější. Tak jsem přemýšlel, jestli by se za pomocí nějakého udělátka nedala ROM ukuchtit přímo doma. Navíc některé programy, které jsou na yorch.net k dispozici nepotřebuji, ale naopak jiné, které tam nejsou by se docela hodily .... :-)
yasmeene2 (794)|9.2.2004 00:12
Jistě že se dá, jenže mi to přijde docela zbytečné. Co byste chtěl navíc?? Prostě si vytvoříte vlastní rom a pak ji flešnete přez kartu do přístroje.. Na xda developers je podrobný návod, ale jak řikám, žádný důvod k tomu nevidím.
Seifert (156)|9.2.2004 15:16
Tak bych řekl, že jsme si nerozuměli ... Jak si vytvořím vlastní ROM ?? Na XDA developers jsem nic takového nenašel. A co bych potřeboval navíc ?? Je toho dost a hlavně je škoda nevyužít volné mísot v ROM. (Pro příklad třeba Cabinst, pocketNav, file Commander, různé utility a tak .... Proč to potom nahrávat do RAM, když to může být v ROM ... :-) )
yasmeene2 (794)|9.2.2004 17:06
Mno to řeším přihráním příslušných cabů do extended rom.. někdo tu psal, že to nejde, mě to jde docela dobře..
Seifert (156)|9.2.2004 17:15
[QUOTE="yasmeene2"]Mno to řeším přihráním příslušných cabů do extended rom.. někdo tu psal, že to nejde, mě to jde docela dobře..[/QUOTE]

MDA I nemá etended ROM ... :-( Nebo jsem ji neobjevil ... :-)
yasmeene2 (794)|9.2.2004 17:22
Ha tak v tom je ten problém.... :O :oops: :disgusted: :no:
gm_ce4you (176)|10.2.2004 16:10
[QUOTE="yasmeene2"]Mno to řeším přihráním příslušných cabů do extended rom.. někdo tu psal, že to nejde, mě to jde docela dobře..[/QUOTE]
OK.Mám MDA2.Můžu teda tdo Rom nahrát cab soubory??Funguje to s ER2003Edit ?
yasmeene2 (794)|10.2.2004 19:19
No s vaši ROM (jestli máte tu od t-mobilu) to asi nepůjde. Tady se dozvíte víc.