Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soubor .NBF nelze pro ..

MEDURAK (3)|26.12.2006 17:13
Chtel jsem nainstalovat SuperRom na me T-MOBILE Vario G3. Mel jsem nainstal ROM od Molski.biz, provedl jsem flash superROM (CZ verze), vse ok, ale kdyz se mely nainstalovat programy z extendedROM, instalovaly se ty minule od Molski a doslo k nejakemu konfliktu.(reset PDA a anglicka verze bez jakychkoliv "bonusovzch programu). Tak jsem chtel provest unlock CID a pouzil jsem navod z
http://fenix.metronet.cz/johnny/web/?page=CID-unlock
Vse slo podle planu, podle me mam unlocknuto, pri instalaci orig. ROM od T-MOBILE mi na PDA naskoci loader (barevne pruhy) ale na PC se ukaze hlaska (v instalatoru)
Soubor .NBF nelze pro tento telefon PDA použít. Získejte novější NBF.

Takze v PDA mam nyni ROM, pouzitou pro unlock :
IPL: 1.01
SPL: 2.21
GSM:1.12.10.0
OS:1.5.4.2

a novejejsi od T-mobilu do PDA nedostanu. ???? Co byste radily udelat, abych mohl nahrat nejakou orig. ROM a pak znovu SuperRom 1.0. ??? DIKy za kazdou radu , nerad bych me milovane VARIO odbouchnul.
MEDURAK (3)|27.12.2006 20:29
Nikdo nevi ??? Co kdybych se pokusil tam dat anglicky oficialni ROM z T-mobile.co.uk ???? => te6itko, nobu funkcni MDA. Prosim o radu. DIKy
flashman (1366)|27.12.2006 22:21
to znamená, že se ti nepovedlo unlocknout. Návod na CID-unlock je již upraven a bude fungovat.
Pokud již na to nemáš nervi, tak samozřejmě můžeš zpátky flashnout originální T-Mobile českou ROM - to nebude problém
MEDURAK (3)|28.12.2006 21:52
Diky, uz jedu na Vasi ROM, zatim vyrazne zlepseni.