Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTN: BT GPS i-tec 339 spolu s BT handsfree - jde to?

Taurus_old2dm (28)|26.12.2006 11:16
Funguje nekomu u TyTNa BT bondovka i kdyz mate pustenou navigaci pomoci bt gps? me kdyz zapnu gps, tak se hovory nepresmerovavaji do bt sluchatka, ale jde to jen pres reprak telefonu, jde to nejak nastavit? Pokud BT gps nepouzivam, funguje to normalne. Diky moc za rady.
matrad (267)|26.12.2006 11:38
Uplne v pohode mi to fachaa... a to jsem nikde nic nenastavoval, krom parovani :)) ono take neni co nastavovat.....
Taurus_old2dm (28)|27.12.2006 23:01
no me se nekdy stane, ze to hovor nepresmeruje, podruhy jo, dela si to co chce...pak treba na 10 vterin prestane gps komunikovat s telefonem, napadlo me, jestli nezmenit com port, jestli se nemuzou nejak ovlivnovat.
Taurus_old2dm (28)|3.1.2007 20:17
matrad: fakt ti to funguje uplne v klidu? nevim uz cim by to mohlo byt, zkusil jsem dat gps na jiny port, oddelat ho uplne i bondovku a znovu pridat a porad nepomaha. muzes mi, prosim, napsat svoje nastaveni BT? dik
matrad (267)|3.1.2007 20:38
V naprostem klidu. Pouzivam to dnes a denne. Bez sluchatka ani ranu. A soucasne to bezi taky ok. Na BT sluchatku neni co nastavovat v TyTNu. A GPS mam na COM9. Viditelnost vypnuta.
Taurus_old2dm (28)|4.1.2007 23:22
predpokladam, ze mas zobrazenou v settings ikonku GPS, tam to mas nastaveny jak?? predpokladam, ze nemas zasktrnuty "Manage GPS automatically" a gps program port a gps hardware port nemas zadany...
matrad (267)|26.1.2007 09:26
nemam ji zobrazenou (nemam duvod), predpokladam ze mas na mysli hermes tweaker 1.1a pomoci ktereho jsi si nechal zobrazit tuto ikonu. "Manage GPS automatically" mam zaskrtnute a port zadny. S timto jsem nic nedelal. (ted jsem si to nechal zobrazit, abych vedel co tam je)
kmozis_ce4you (117)|26.1.2007 10:15
O2 XDA Stealth (před tím Qtek 9100) + NaviLock BT-338 + Parrot CK-3000, úplně v pohodě...
Taurus_old2dm (28)|26.1.2007 18:47
matrad> jo, problem pretrvava, budu to resit spolu s novou rom htc, ktera by mela byt koncem ledna (doufam)
matrad (267)|29.1.2007 18:54
Fungovalo mi to na vsech ROM co jsem tam mel, musi ti to fungovat at chces nebo ne :D , prijd na sraz a ja ti to ukazu :cool:

Pustil jsem AcitveSync, do toho jsem pustit GPS + TT6 aby byl prenos aktivni, do toho jsem si zavolal z druheho telefonu a vysledek?? Vse bezelo, mapa byla aktivni, pri telefonatu a spojeni hovoru mapa aktivni, rozsvitil se akorat preskrtnuty repracek na mape a pri stisknuti tlacitka synchronizace cekal AS na ukonceni hovoru a po ukonceni hovoru se hned sesynchronizoval.
Taurus_old2dm (28)|29.1.2007 20:15
matrad> verim...ale mam s tim proste nejakej problem...a ted se mi stava, ze pri zmene profilu pomoci phonealarm se mi BT vzdy vypne, at uz mam ve phonealarmu nastaveno BT beze zmeny nebo aby se zapnulo...je to od te doby, co jsem zkousel ten ovladac BT tady z jineho tematu diskuze. ani obnova z backupu nepomohla... ale jak rikam, pockam si na novou rom, snad tu bude brzo