Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: pripojeni pres pocket PC

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Zdravim, mam problem s mym toshiba 2032sp pocket PC. Jsem v USA a pouzivam toto PDA jako mobilni komunikator. Ma vestaveney telefon CDMA2000. Mohu se pripojit na internet s neomezenym pristupem. Nejde mi ale propojit PDA s notebookem tak abych mohl byt pripojen i na nem. Operator mi neporadi, jelikoz ma tuto funkci nejspis zablokovanou. Je nejaka moznost pripojit PC s win XP na internet pres pocketPC zarizeni, ktere na internet pripojene je? Obracene mi to jde normalne, ale to ani tak moc nepotrebuju. Diky . Pavel.4197999698@messaging.sprintpcs.com
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Co to ma za system? Jakou verzi? Podle mne je to Pocket PC 2002 Phone Edition, kde je to s pripojenim desktopu dost komplikovany...

Teda, to zarizeni jsem v ruce nemel (mam akorat Toshibu e570, coz by melo byt to same, ale bez telefonu), ale soudim tak podle XDA I.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Ma to pocket pc 2002 phone edition a o zarizeni se pise na http://www.sprint.com/pcsbusiness/devices/pda/toshiba2032.html

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

...tak oprava, nema to phone edition, ale normalni pocket PC 2002 OS

Podobná témata

1. pripojeni na net pres PC
    Od zewl v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-03-2008, 18:09
  2. Reakcí: 1