Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Benchmark grafiky u h2210

LapinKulta (6)|29.1.2004 15:27
Cau vsichni, jsem spokojenym majitelem Ipaqu h2210, a myslel jsem si, jake nemam delo, az jsem se kouknul na stranku s tim SBP benchmarkem, a u grafickeho indexu jsem malem zesilel!!! Nejnovejsi pristroje maj hodnoty 2500-3900, a 2210-ka ma jen 565!!!!! Neni to nejaka blbost??? Nebo cim je to jinou "grafikou", nebo cim??? A moje otazka: jak moc je tento udaj smerodatny, mne nepripada, ze by grafika byla pomala, ale pravda je, ze jsem ostatni pristroje nezkousel.

Co vy ostatni na to??

Pavel Koza (4761)|29.1.2004 15:36
Kazdy benchmark je nutne brat s rezervou. Ja osobne jsem v ruce drzel uz peknou radku Pocket PC, a rychlost grafiky pri hrach a prehravani videa (kde se to asi nejvic pozna) je subjektivne temer stejna na vsech zarizenich. Rozhodne to neni o tom, ze mate 8x horsi zarizeni nez je napriklad LOOX 610, coz mimo jine sam potvrzujete tvrzenim, ze s grafikou nemate problemy.

Osobne si myslim, ze ten graficky test je ze vsech tech benchmarku nejmene dulezity. zatimco vyrazny rozdil v bodech v grafickem testu nepoznate, v ostatnich testech uz je poznate urcite.