Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MagiCall - problém - automatická sekretářka neodesílá SMS

Suoraj (704)|23.12.2006 15:46
Je to šikovnej prográmek ale pokud dám akci na příchozí hovor "zavěsit a poslat sms" tak sice zavesi ale nic nepošle. Kde je zakopaná čivava?
urys (402)|23.12.2006 15:49
a co takhle nejakej odkazek na tu aplikacku ;)
Suoraj (704)|23.12.2006 16:04
třeba ...
Mr.Pohoda (134)|23.12.2006 16:49
třeba tady
Suoraj (704)|23.12.2006 17:11
už funguje. Mel sem starou verzi. ta ma asi prbl s WM5. ted uz je vse ok
urys (402)|23.12.2006 20:49
dik, konecne neco poradnyho na odmitani hovoru, sice to nema provazanost s kalendarem, ale i tak
Suoraj (704)|24.12.2006 08:32
jo to je fakt. Planovane odesilani sms by bylo treba a nejake programy na to jsou ale je to slabota :-(
urys (402)|25.12.2006 21:52
zkusim napsat autorum, aby pridali nejake funkce a konecne snad bude ekvivalent viz podpis

urys
Lupus1 (65)|25.12.2006 22:06
Mam dotaz;)
Nemam k dispozici druhy telefon takze to nemam jak vyzkouset - jde o volbu reakce na prichozi hovor oznacenou jako "Ignore" - co to udela? Neni popsana ani v manualu a potreboval bych neco co pouze ztichne vyzvaneni ale neodmitne hovor... Neni to nahodou tohle?
Dik:)
Suoraj (704)|25.12.2006 22:16
Ano. Je to tak.
Lupus1 (65)|25.12.2006 22:55
Skvely - a dik za rychlou odpoved...:)
urys (402)|27.12.2006 08:07
Tak jsem napsal a nova verze bude obsahovat calendar rule, ale profily to mit nebude :-(, skoda ....

[QUOTE]
Thank you for your purchasing and your feedback.
There is no plan to add features about profiling to MagiCall, sorry.
Rule depending on calendar is considering to be added to a newer version.
Thanks again and I am wishing you have a good holiday and new 2007.

Best regards,
Song
[/QUOTE]

urys
urys (402)|7.2.2007 13:27
Pokusil jsem se prelozit tento bajecny programek. Zaroven bych rad, kdyby se nekdo, kdo program pouziva, na ten preklad podival a pripadne mi hodil zpetne info (na PM resp. SZ ;) )

diky

urys

[CODE] soubor ulozte do adresare \Program Files\MagiCall\lang, pak staci z menu vybrat jazyk Czech[/CODE]
osch (1330)|10.2.2007 15:09
to urys: Ahj. Používám ten tvůj překlad. Dobrá práce. Dík. Zatím mám jen dva poznatky o chybě či nedodělku (viz. přiložené obr.).

Jen jsem tě chtěl poprosit, zda by si pro svou češtinu nezaložil nové téma v pro to určené části tohoto fóra. Pak by bylo možno o češtině i diskutovat.
00198258_chyba1_Xpux.jpg 00198258_chyba2_Y3KC.jpg
urys (402)|25.2.2007 11:56
Dík za feedback, omlouvám se, že se ozývám až teď, ale nějak jsem to přehlédl.

aktuální verze češtiny je
zde

urys
urys (402)|15.5.2007 10:23
Máme tu novou verzi 1.2.2.86

Z hlavních novinek bych vyzvednul možnost řídit MagiCall pomocí CommandLine, čímž se pro mě stává velice zajímavým produktem.

Stahujte na stránkách MobiIon nebo si stáhněte přímo z příspěvku.

Pozor došlo ke změně registračních kódů a proto je potřeba si o něj zažádat http://mobiion.com/resend.php

Nová stránka produktu http://mobiion.com/

Features:

* Supports both PPC Phone and Smartphone
* Supports command line
* Bidirectional calls filtering
* SMS messages filtering
* Filters by numbers
* Filters by contact/non-contact
* Ability to add multiple number into one rule
* Filters by Pocket Outlook Categories
* Filters by SMS contents
* Auto hangs up unwanted calls
* Auto delete spam SMS messages
* Sends or forwards SMS to one or more numbers
* Launches applications
* Support landscape and square screen
* More...

Možnosti jak využít CommandLine získáte z nápovědy programu, kdyby někdo nevěděl jak si jí zobrazit, tak spustit MagiCall, nechat okno MagiCall v popředí a START->HELP

Moje čeština je již součástí language packu.



Moderátory prosím o přejmenování TOPICU na pouze "MagiCall", děkuji




Přísahám, že jsem to postnul jen JEDNOU!!! - prosím o smazání nadbytečných příspěvků - to mám z toho, že jsem zkoušel OPERU a tlačítko Náhled, zlatej FireFox
Sako verife (476)|13.7.2007 13:25
asi jsem blbej :oops:

muze mi tu nekdo napsat popis jak mam docilit toho aby me sms od jednoho cisla nepipala? A potrebuji nastavit taky aby me neslo z toho cisla volat na moje cislo.

Diky
urys (402)|13.7.2007 13:49
Nedocílíš toho, aby ti ten člověk nevolal, ale můžeš docílit toho, že když ti zavolá tak:
a) hovor se bez přijetí zavěsí
b) hovor se přijme a vzápětí zavěsí
c) telefon ho bude ignorovat, dotyčný si bude myslet, že to nezvedáš

jak toho docílit:
1. spustíš aplikaci
2. zvoliš Nový (New)
3. nějak to nazveš
4. zvolíš typ: Telefon - příchozí
5. Filtrovat - vybereš Zvolit číslo
6. do Telefon # vybereš číslo ze seznamu, nebo ho tam ručně vypíšeš
7. přepneš se na kartu operace a zvolíš (jak je výše popsáno):
pro A - Odmítnout
pro B - Zvednout a zavěsit
pro C- ignorovat
8. můžeš pomocí akce 2 třeba dotyčnému poslat SMSku, nebo necháš NIC
9. na kartě Ostatní si můžeš zvolit jak tě má na onu událost upozornit a kdy je platná, pokud to necháš jak je, tak je platná vždy
10. Uložit a to je vše


no a pro SMS je to obdobné, popisovat to nebudu ...
Sako verife (476)|13.7.2007 14:03
dekuji, skoro jsem to mel dobre.

Jen tedka nevim co vybrat za akci u te sms, jestlize nechci aby to vypadalo zvuk ale presto si tu sms chci treba pozdeji precist.
Diky
urys (402)|13.7.2007 14:09
myslím, že ignorovat - nebo prostě vykoušej všechny možnosti, polož na oltář vědy :D pár korun za odeslané SMSky a uvidíš ;)
Sako verife (476)|13.7.2007 14:27
ja tam mam praveze pouze akce 1:
-presunout do smazane polozky
-normalni
-predat
-smazat
urys (402)|13.7.2007 14:30
ted jsem to vyzkousel, zvol to "Presunout do smazane ..." a je to, SMS pak najdes v "Deleted items"
Sako verife (476)|13.7.2007 14:32
diky moc :yes:

Zbytecne necituj. Saman
Sako verife (476)|13.7.2007 16:02
super program, je to presne to co jsem hledal.

Alemam opet dalsi otazku.

Pouzivam zatim jen free verzi. Jaky je rozdil mezi tou free a zaplacenou?
Nebo to je jen nekolika denni trial?
Dekuji
urys (402)|13.7.2007 16:13
Jedná se jen o 7 denní trial verzi, rozdíl je v tom, že to funguje i po 7 dnech, když to koupíš ;)
urys (402)|23.7.2007 15:37
Nový build 1.2.2.93 - fixed some bugs ...
k.karel_ce4you (147)|13.11.2008 22:08
Umí MagiCall toto: příchozí hovor se skrytým číslem zvednout, přehrat vzkaz mp3 či wav a zavěsit?
Zatím to nemam na čem vyzkoušt, čekam na HTC HD

Děkuji
urys (402)|13.11.2008 22:53
MagiCall umí přijmout hovor a spustit aplikaci, ale otázkou je, zdali nějaká aplikace umí přehrát onen zvuk tak, aby to volající slyšel.

No a když už se tenhle thread otevřel, tak je nová verze:
MagiCall 2.1

* Missed calls filtering
* Supports regular expressions
* Bidirectional calls filtering
* Automatically uses calling card
* SMS messages filtering
* Filters by appointments
* Filters by numbers
* Filters by Contacts/Unknown callers
* Filters by Outlook Categories
* Filters by SMS contents
* Filters by SMS sender's name
* Reply SMS to caller

change log

Nyní má i TODAY plugin! Registrovaní uživatelé verze 1.x po odeslání žádosti obdrží nové registrační číslo pro verzi 2.x zdarma (alespoň u mě to fungovalo).




E D I T prosím MODERÁTORY o přejmenování threadu na "MagiCall - automatická sekretářka" případně nějaký vhodnější, zkrátka a dobře zrušit z toho názvu "neodesílá sms :( potvora"
dík
k.karel_ce4you (147)|14.11.2008 13:00
Jde tedy alespoň definovat akci zvednoit zavěsit pro volajici se skrytým čislem ?
urys (402)|14.11.2008 13:10
Ano - jedná se o výběr Anonymous (skrytá čísla), v akci se pak zvolí buď HangUp (odmítnout) nebo Pick up and Drop (zvednout a zavěsit)
papik.i (171)|14.11.2008 13:48
Akci na skryté čísla mám zapnutou neustále, totiž neustále mi volají z práce:D

Tento program používám již několik let, dnes jsem nainstaloval novou verzi...za ty prachy to tehdy stálo. Čeština bude či ne? Akorát se mi nefunguje staré nastavení a filtry:?
urys (402)|14.11.2008 18:58
papik.i: původní češtinu jsem dělal já, pro 1.x verzi, ale do nové se mi už nechce, je tu šance pro někoho, kdo nemá koupeno a chtěl by to, autoři nabízejí doživotní licenci za překlad
papik.i (171)|15.11.2008 10:40
Tak na to převedení nastavení a log listu z první verze jsem nakonec přišel, slouží k tomu DBupgrader, který je součástí Magicallu...to je pro ty, kteří na to nepříšli:)
No možná se na tu češtinu podívám, když budu mít více chvil...;)

TAK NA ČEŠTINĚ UŽ SE PRACUJE:yes:
papik.i (171)|17.11.2008 16:32
[color=red]Tak čeština pro MagiCall verze 2. je tu...je to můj vlastní výtvor:bulb: , tak případné náměty či připomínky směřujte na mě;) [/color]

[color=blue]Stačí pouze vypnout MagiCall, tento soubor vložit do Program Files/MagiCall/ , který přepíše ten předešlý MgcUI.dll a poté opět MagiCall zapnout.[/color]

[color=green]Ať Vám slouží[/color]:yes:
sinco_ce4you (229)|18.11.2008 21:47
TO papik.i .
Moc prosim o cestinu do verze 2.1.0.15. Verze cestiny zde uverejnena je asi pro verzi 2.0 V nove verzi ma soubor MgcUI.dll jinou velikost, tim padem se neprepise. A kdyz puvodni soubor smazu a necham tam pouze cestinu tak soft zahlasi chybu v MgcUI. Dekuji
papik.i (171)|19.11.2008 01:50
Dík za upozornění. Na tu verzi to je dělané...když jsem to vytvořil tak to fungovalo, dal jsem to sem, stáhl jsem si to a vyzkoušel ve svém founu a fungovalo to...ale dnes jsem opravdu přišel na to, že to z neznámých důvodů přestalo fungovat, zkoušel jsem doma různé verze přeložení, které jsem si doma postupně ukládal, ale ani jedna nejde i když mají s originálem naprosto stejnou velikost....JSEM Z TOHO JELEN, ALE BUDU SE TOMU VĚNOVAT DOKUD NEPŘIJDU NA TO V ČEM JE CHYBA. Tolik práce to dalo a teď to nende:evil:
urys (402)|19.11.2008 08:16
papik.i: Překládáš to ve spolupráci s autorem? Pokud ne, tak jim napiš, dají Ti k tomu nástroj (zdrojové texty default jazyku, kompiler, návod).
papik.i (171)|19.11.2008 10:33
Překládal jsem to sám v programu Restorator, ale psal jsem jim. Napsali mi, že prý už na češtině pracují a že děkují za spolupráci.

Tak soubor jsem prozatím smazal, dokud nezjistím kde se to pos....:cool:
papik.i (171)|20.11.2008 22:46
Taxem včera flashnul svůj parostroj jinou ROMkou, poté nainstaloval MagiCall 2.1.0.15, zaregistroval a vrazil tam svou češtinu a ejhle ono to zase funguje...posílám screen, že tomu tak opravdu je. Snad to bude fungovat i Vám.
sinco_ce4you (229)|22.11.2008 08:18
Takze mohu potvrdit ze nic. Cestina neslape. Je to stejne jak jsem uz psal. Vyhodi to chybu. A rekl bych ze zmena rom na to vliv nema. Pokud by to byla aplikace jako celek, to uz na chod ma romka vliv. Ale zde, nevim nevim. Uz to je spatny kdyz se mi to nezepta na prepsani / nahrazeni souboru souborem /. Cili tam zustane ten puvodni. A mam stejnou verzi softu. Tak delam nekde chybu? Dekuji
papik.i (171)|22.1.2009 01:24
Nová verze MagiCall [color=red]2.2.2 [/color]

Změny:
Added new contextual parameter - {msg-clip}, which represents the content of a received SMS but excluding the matched keyword
Now supports negative logic in the [Phone #] field, by using a leading letter '~'
Now the notification window for ignoring will be kept after the remote party ends the call
Added a new command line parameter "-lv", used to show Log Viewer
Added supports to filter SMS sent from contacts' email addresses
Fixed: SMS Move causes exceptions when checked [Show notification] but not checked [Log events]
Fixed: Data connection lost for CDMA devices after hanging up a number of incoming calls
Fixed: Email Account option is not saved for the Smartphone version
Fixed: Keep Login Minutes option is not saved for the Smartphone version
Fixed: Program crashes when using Change Dialed Number: {phone}[-x,y], while the original phone number's length is equal to x+y
Fixed: An incompatible issue between MagiCall home plug-in and SBSH Facade
Fixed: Upgrades may cause the Today plugin and SMS filtering features not working

[color=blue]Nezkoušel jsem...[/color]:oops:
[color=green]Čeština není[/color]:?
papik.i (171)|23.1.2010 00:35
[h][color=red]Přikládám mnou vytvořenou češtinu pro MagiCall 2.2.4[/color][/h]

Vyzkoušeno, funkční viz screen...případné chyby pište sem do vlákna nebo pomocí PM nejlépe i se screenshoty:)

DusanDc (8)|23.1.2010 14:50
Zdravim. Vyzkousel jsem cestinu, ale hlasi mi to chybu "MgcUI.dll or one of its components is missing." Mam zatim trial verzi programu (2.2.4). Dela mi to jak na HD2, tak na Variu 3. Zkousel jsem i predeslou verzi cestini, samozrejme k dane verzi programu a tez hlasi tu samou chybu. Original soubor MgcUI.dll ma velikost 159,3 k, pocesteny ma 159,8 k. Nemuze byt problem v te velikosti? Uz se to tu resilo, ale nevyresilo. Prisel nekdo jak na to? Zkousim to na ciste instalaci po hard resetu.
papik.i (171)|23.1.2010 17:46
No už mi psal jeden z jiného fóra se stejným problémem...taxem to zkusil odinstalovat, znovu nainstalovat dát češtinu a mě to funguje...pokusím se přijít, kde je zakopaný pes:((
DusanDc (8)|24.1.2010 09:06
Jeste mam ctyri suobory primo ve windowsech. Nemohl by byt problem v MGC.exe? Nemohl bys poskytnot na zkousku ten tvuj z nezaregistrovane verze. Mozna to je blbost, ale uz fakt nevim.
papik.i (171)|24.1.2010 18:12
No nejspíš bude problém, že jsem překládal soubor, který vznikl až po instalaci do zařízení...a funguje jenom mě, takže bych to musel nejspíš přeložit každému zvlášť:)
Musím to přeložit přímo v tom CABu, ale co jsem zatím zkoušel tak při instalaci to vyhazovalo chybu:mad: , zkusím pohledat nějaký lepší program pro správu CAB souborů...nedám tomu pokoj dokud to nepojede všem:D
Nebo mi pošli ten soubor MgcUI.dll mejlem nebo pošli link, já ti ho počeštím a pošlu ti ho zpátky, ty jim přepíšeš ten origo a třeba to bude fachat;)
DusanDc (8)|24.1.2010 19:35
Ok. Posilam ti soubor na email prilozeny v navodu u cestiny. Jestli je to nejak casove narocne, vyprdni se na to. Program mi tak nejak pracuje. Nastavil jsem to pokus - omyl v aj.
qitecko (1)|18.3.2010 23:50
Ahoj, mám dotaz jak to vypadá s tou češtinou?
A ještě jeden dotaz na soft, při blokaci sms - delete - (či v jiném režimu) lze nějak nastavit, aby se neduručovala doručenka? Nebo to umí nějakej jinej soft? Děkuji za info.
papik.i (171)|8.7.2010 23:29
Stáhl jsem si novou verzi a to 2.3.2 a opět přeložil...přeloženou knihovnu přikládám, byl bych rád, kdyby to někdo vyzkoušel ve svém Magicallu jestli mu to bude fungovat, mě to funguje. Stačí stáhnutý soubor vložit do /Program files/Magicall/ a tím se přepíše ten starý(ten si pro jistotu zálohujte). Nejlépe by bylo to vyzkoušet ještě na nezaregistrované verzi. Díky za případné připomínky z funkčností.
remky (1)|16.7.2010 12:47
Mně čeština na v 2.3.2 nefunguje. Řve to, že knihovnu nemůže nalézt. Nevíš kde je problém? Není to tím, že má jinou velikost?