Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoc pri instalacii InterWrite 9.0

fidosk (5)|22.12.2006 23:38
Pomozte mi prosim, vcera som si kupil moje prve PDA a neviem si tam nainstalovat InterWrite 9.0 mam aj s licenciou, ale ked spustim exe subor vyberiem si ake mam PDA mam Fujitsu-Siemens loxx N560, tak mi vyhodi hlasku NELZE VYTVORIT ADRESAR, a neviem si s tym dat rady ze v com je problem, mozete mi poradit ako sa to ma teda instalovat?
Dakujem :(
dort (1212)|23.12.2006 00:17
1) jsi přihlášený jako admin na svém PC?

2) tenhle dotaz patří po OBECNÝCH DOTAZŮ

3) počítám, že tlačítko a funkci hledat tady na fóru jsi nepoužil, že? :evil:
fidosk (5)|23.12.2006 01:16
Som prihlaseny ako spravca PC cize by som mal byt ako admin, a hladanie na tejto diskusii som tiez riesil ale nic na tuto temu som nenasiel :(
Jedine co sa mi nezda ze v adresari Program FIles/Microsoft Sync neviem vytvarat adresare co mi je velmi cudne :(
dort (1212)|23.12.2006 07:33
a zkoušel jsi instalovat nějaký jiný program?
fidosk (5)|23.12.2006 10:06
Ano skusal som aj ine programy niektore sa mi daju ale niektore nie ako napriklad ICQ, lebo tam napriklad neviem zmenit cestu instalovania a tie programy ktore idu dp Program Files/MicrosotActiveSynch tak instalacia sa mi nepodari :( Skusal som vytvorit aj adresar v tomto adresari a nedovoli mi to ako kebyze nemam pristupove prava ako admin do toho adresara :(
:(
zidane_ce4you (244)|23.12.2006 10:37
Stáhněte si aktuální verzi a zkuste spustit instalaci znova:
http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=77

Předtím se ujistěte, že máte plná práva zápisu do adresáře a podadresářů:
\Program Files\MS ActiveSync\...

Pokud bude problém přetrvávat pošlete email na náš support...
fidosk (5)|23.12.2006 10:49
Uz som vcera posielal mail na vas support. A stiahol som si aj najnovsiu verziu a robi to iste :(. Ale nemam dobre pristupove prava na ten Microsoft Sync a som prihlaseny ako spravca tak uz neviem ako mam nastavit aby som mal plne prava, je to strasne zaujimave :(
dort (1212)|23.12.2006 11:40
odinstalovat AS z PC, restart, zkontroluj zda zmizela složka z Program Files a pak nova instalace - zkoušel jsi?

BTW - nepovedlo se Ti nějakým omylem přenastavit složky jen na čtení v jejích vlastnostech?
fidosk (5)|23.12.2006 16:03
Problem som uz vyriesil :) Nepomohla ani len reinstalacia programu, opravil som to tak ze som isiel do nudzoveho rezimu a tam som zmenil atributy a prava pre dany adresar a podadresare a uz mi to funguje :)
Aj lokalizaciu som nainstaloval :)

Dakujem vsetkym:)