Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Koupě Varia - jak je to s těmi lyžemi :)

Marty-McFly (384)|22.12.2006 15:42
Věc se má tak, trochu jsem přemýšlel a došel jsem k názoru že by bylo fajn upgradovat stávajícího Compacta.. Jako nejpřijatelnější řešení se mi zdá Vario, ale mám obavy z opotřebení toho jezdícího mechanismu - z těch nožiček.. Může mi tady pár dlouhodobých uživatelů napsat, jestli se s takovým problémem setkali nebo ne? ;-)

Děkuji :)
zany (71)|22.12.2006 16:39
nevim, jestli splnuju kriteria dlouhodobeho uzivatele:), Vario mam od srpna a zatím jsem nezaznamenal zadne problemy tohoto druhu a to se k nemu chovam docela osklive, uz jsem mu dopral i jeden docela krkolomny pad
lenivyventil (103)|22.12.2006 17:11
Vario pouzivam bez jedneho mesiaca rok a vysuvny mechanizmus je trochu vyjazdeny (podla mojho nazoru k lepsiemu). Lahsie sa otvara aj zatvara pricom dorazy su stale citelne a nic sa nedeje samo. Cize spokojnost na mojej strane.
flashman (1366)|22.12.2006 17:45
mám jedno půlroční a jednou "dvouleté" a to půlroční je naprosto OK.
To "dvouroční" je masivně otřískané, prasklý displey, baterka vytdrží 4 hodiny, ale lyže jsou naprosto OK. Z nich strach opravdu neměj
TheMelin (1642)|23.12.2006 00:43
Doulete? A ja se povazoval za jednoho mezi prvnimi s Qtekem 9100. Vario jeste nebylo. Samozrejme PavelR. byl prede mnou.
Jinak Qteka mam rok a nejakej ten mesic. Vse je v naprostem poradku. Posuvny mechanizmus klavesnice, baterie...
Jedine co odeslo po chvilce je vysunovaci mech. stylusu, kdy se tam uvnitr urve zobacek ktery drzi stylus a dale trochu osoupana leskla seda barva po bocich. Asi mam agresivni pot :)
flashman (1366)|23.12.2006 09:53
no minimálně vypadá jako dvouleté. Je koupené v prosinci 2005
Marty-McFly (384)|24.12.2006 12:41
ok, díky moc za postřehy ;-)