Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact II - přestal fungovat

pantondavo (8)|21.12.2006 07:57
Když ho zapnu, tak se zapíná strašně dlouho a potom naběhne položka dnes, ale já ani nerozsvítím displej, nic nespustím, dotyková plocha nefunguje...ale když podržím tlačítko pro vypnutí, tak se objeví dotaz, zda chci skutenčě vypnout a ten jde přes joystick potvrdit...poraďte mi prosím, zda a jak mám udělat master reset...podle návodu mi to totiž nejde...díky:yes:
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2006 08:33
Soft reset jsi zkoušel?
Hard reset - stisknout a držet tlačítko napájení a současně stylem udělat softreset ("píchnout do díry").
pantondavo (8)|21.12.2006 10:36
zkouším co se dá, nejspíš je to chyba v nějaký aplikaci, kterou ale nemám šanci odinstalovat, protože, dysplej nereaguje:(

Tlačítko napajení se rozumí tlačítko na VYPÍNÁNÍ a ZAPÍNÁNÍ???
Mám ho zmáčknout současně s dírou?nebo až po tlačítku vypnutí?
díky za odpověď...
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2006 11:37
1.Nejspíše ano. Nebo tam máš ještě něco jiného?
2. Ne zmáčkout, ale zmáčknout a držet. Pak udělat pich a teprve pak pustit tlačítko. Pokud nebude takto fungovat, zkus pich chvilku prodloužit, resp. vyzkoušet různé kombinace.
ElSoft (1244)|21.12.2006 11:42
2pantondavo: jen dotaz, jedná se o MDA Compact, jak je v nadpise, nebo MDA Compact II jak máš v podpise?
pantondavo (8)|21.12.2006 11:54
jo, je to MDA compact II

EDIT: upraven název tématu
pantondavo (8)|21.12.2006 11:59
...a mám podezření, že to způsobila aplikace iLauncher stáhnutá z těchto stránek...sice se to seklo po instalaci VitoSoundExplorer(taktéž odsud), ale spíš bych to viděl na ten launcher...máte s těmito programy zkušenosti?
pantondavo (8)|21.12.2006 12:10
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]1.Nejspíše ano. Nebo tam máš ještě něco jiného?
2. Ne zmáčkout, ale zmáčknout a držet. Pak udělat pich a teprve pak pustit tlačítko. Pokud nebude takto fungovat, zkus pich chvilku prodloužit, resp. vyzkoušet různé kombinace.[/QUOTE]

...zkoušel jsem všechno, ale pořád bez úspěchu...nevíš, jak se dostat do safe modu???
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2006 12:16
Safe mode - po soft resetu by se měla objevit na displeji možnost výběru, zda safe mode ano nebo ne.



Safe Mode Protection
Start your device in safe mode to protect your device from corrupted software installation that might lock your device in soft-reset loop
Using the safe-mode utility you can protect your device from corrupted services and save unnecessary hard resets that causes data loss
Easily uninstall corrupted software from your device after starting in safe-mode
Optionally use automatic safe-mode protection to activate safe-mode in case of recursive soft-reset loop

Jak je psáno na stránce iLauncheru
pantondavo (8)|21.12.2006 12:23
to se mi zobrazilo včera, když se to seklo...pak sem dal smazat paměť a vše nastavil znovu...ale teď se to tam už neobjevuje...ten safe mode...nechápu...


Nevíš o nějakým servise, kde by mi přehráli celý Windows???

Nebo o jiném řešení?

Díky za trpělivost...:oops:
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2006 13:01
...dal smazat paměť znamená co? Můžeš být trošku konkrétnější? Co přesně jsi dělal, než nastal ten problém? Takhle si připadám jako v Pečkově paláci při výslechu. :?

Windows máš defaultně v PDA a hard resetem dostaneš PDA do továrního nastavení.
pantondavo (8)|21.12.2006 13:16
NASTAVENÍ>SYSTÉM>smazat paměť...tak nějak
pantondavo (8)|21.12.2006 13:18
je to vlastně tovární nastavení:)