Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: NetCF C# - TextBox a GetCaretPos

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Zdravim vsechny,
    potreboval bych pomoct s touhle otravnosti uz se s tim otravuju nejakej cas a porad to nemuzu rozlousknout potrebuju zjistit jakou pozici ma kurzor v textboxu (napr. TextBox1). Na to je prikaz GetCaretPos to uz vim, ale zadny z prikladu co jsem zkousel z ruznych diskuzi mi nefunguje:/ Vsichni na diskuzich pisou jak jim to funguje jenom me samozrejme error... not defined... a vubec znate to Ma nekdo tady zkusenosti, cas a naladu to resit se mnou?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Podle toho, co pisou tady, jsou sice hlavicky WinAPI funkci typu GetCaretPos nebo GetCursorPos zahrnuty v coredll a daji se tedy vyvolat pres P/Invoke, ale nejsou vesmes v OS implementovane (lidem to funguje jen v emulatorech)

EDIT: I kdyz v tom poslednim prispevku borec pise, ze GetCaretPos funguje, muzete sem kdyztak pastnout, jak mate napsanou deklaraci toho P/Invoke a jak to vyvolavate?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Dikec uz jsem to obesel pres SelectionStart

Podobná témata

1. WM 6.5 a NETCF v2
    Od Karel Chaloupka v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-11-2009, 00:31
  2. NetCF 3.5 Kam (co) s nim?