Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak upravit pdf pro cteni na PDA

osmera (60)|20.12.2006 18:10
Ahoj, prosim existuje nejaky "konvertor" ktery predela normalni pdf na takovy format pdf abych ho mohl otevrit na PDA.
Na PDA mam clearvue pdf a nektery PDF mi to normalne otevre a na nekterych mi to proste vytuhne a pritom nejsou nijak velky (30kB) takze s pameti by nemel byt problem.
Proste jen otevru pdf, dole chvilku bezi status bar a zastavi se a je to tak vytuhly ze pomuze jen SR.

Vyzkousel jsem i nainstalovat prohlizec primo od adobe, ale ten je pro win 2002 takze se nepodari nainstalovat, ale nainstaluje do PC konverzni filtry pro pdf, ale i kdyz s nim neco udela tak kdyz ho otevru v PDA tak to sice nezatuhne, ale vidim jen cistou prazdnou stranku

Diky za pomoc.
Mr.Pohoda (134)|20.12.2006 18:24
No jestli se nepletu, tak u pdf nezalezi na konkretnim programu, jak ten dokument po zobrazeni bude vypadat, ale vypada vzdy tak, jak vypadal pri vytvoreni. A neslysel jsem o nejakem specialnim pdf formatu pro PDA. Jedine, s cim jsem mel obcas problem bylo to, ze pokud byl v pdf dokumentu nejaky velky obrazek, tak to moje pda uz nezvladalo, a pak byla bila obrazovka. Jedine, co bych ti doporucil, je zkusit jiny prohlizec do pda, pripadne pokud je problem s temi obrazky, tak si nejdriv sam ty pdf dokumenty na pc upravit (odebrat obrazky).
osmera (60)|20.12.2006 18:35
[QUOTE="mr.pohoda"]A neslysel jsem o nejakem specialnim pdf formatu pro PDA.[/QUOTE]

No on to neni nejak specialni format, ale podle toho co jsem cetl tak ta konverze doplni do pdf nejaky tagy takze by s tim prohlizec na pda mel mit mene prace pri reflow.
Tema obrazkama by to mohlo byt, budu si s tim trochu hrat abych odhalil kde je zakopana sabaka. Dik.
ElSoft (1244)|20.12.2006 18:59
toto téma se tu už několikrát řešilo, případné nejasnosti můžeš vkládat do stávajících témat.