Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Toshiba e800

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Jsem majitelm e800 a obracím se s prosbou v tomto tématu diskutovanou.
    Nainstaloval jsem BT SD, spojení s SE 610 se povedlo (našli se oba), ale další pracovní spojení nemohu nijak nastavit, vyzkoušel jsem co se dalo, ale program v PDA se s MT nespojí, "nenajde ho". Asi nemám ještě něco nastavené tak , jak by mělo být. Můžete mi někdo poradit.
    Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Co to je za BT SD? Od Toshiby? Kdo k tomu delal ovladaci software? Tu SD od Toshiby jsem nikdy nevidel...

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Jedná se SD BT2 od Toshiby (SD-BT2BB) SDIO-Card Type-B, cd s ovladači od téže firmy, Manažer v PDA jako takový není, je jen nabídka Bluetooth Setings, což je asi obdoba manažeru z iPAQ, ale je docela nepřehledný a vzhledem k tomu, že není žádná jiná dokumentace, mám problém

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Nuze, pokud nebudete mit stesti, mam slibenou zapujcku Toshiby e800, tak se k ni pokusim ziskat i tu SD BT kartu a vyzkousim to. Ted bych si musel hodne vymyslet, takze by to asi byla ztrata casu...

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Velice rád počkám, hlavně aby to vyšlo. Momentálně podle jejich posledních informací PDA mají a tu SD kartu mám také od nich (CHG). Stejně jako telefon nemohu zprovoznit ani BT GPS. Opravdu asi nemám něco dostatečně nastavené.

Podobná témata

1. Cestina do Toshiba Pocket pc e800
    Od koksa v sekci Toshiba
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-06-2006, 12:16
  2. Velká recenze zařízení Toshiba e800
    Od Pavel Koza v sekci Toshiba
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-07-2004, 23:26
  3. Toshiba e800
    Od pdq v sekci Toshiba