Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Toshiba e800

ing.Ladislav Pinkava (9)|28.1.2004 18:55
Jsem majitelm e800 a obracím se s prosbou v tomto tématu diskutovanou.
Nainstaloval jsem BT SD, spojení s SE 610 se povedlo (našli se oba), ale další pracovní spojení nemohu nijak nastavit, vyzkoušel jsem co se dalo, ale program v PDA se s MT nespojí, "nenajde ho". Asi nemám ještě něco nastavené tak , jak by mělo být. Můžete mi někdo poradit.
Děkuji
Pavel Koza (4761)|28.1.2004 19:00
Co to je za BT SD? Od Toshiby? Kdo k tomu delal ovladaci software? Tu SD od Toshiby jsem nikdy nevidel...
ing.Ladislav Pinkava (9)|28.1.2004 23:29
Jedná se SD BT2 od Toshiby (SD-BT2BB) SDIO-Card Type-B, cd s ovladači od téže firmy, Manažer v PDA jako takový není, je jen nabídka Bluetooth Setings, což je asi obdoba manažeru z iPAQ, ale je docela nepřehledný a vzhledem k tomu, že není žádná jiná dokumentace, mám problém
Pavel Koza (4761)|28.1.2004 23:38
Nuze, pokud nebudete mit stesti, mam slibenou zapujcku Toshiby e800, tak se k ni pokusim ziskat i tu SD BT kartu a vyzkousim to. Ted bych si musel hodne vymyslet, takze by to asi byla ztrata casu...
ing.Ladislav Pinkava (9)|29.1.2004 00:04
Velice rád počkám, hlavně aby to vyšlo. Momentálně podle jejich posledních informací PDA mají a tu SD kartu mám také od nich (CHG). Stejně jako telefon nemohu zprovoznit ani BT GPS. Opravdu asi nemám něco dostatečně nastavené.