Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - problémy s "zaseknutým" zvukem upomínky a nefunkční upomínky kalendáře

dort (1212)|20.12.2006 00:52
vzhledem k nemožnosti odělit z diskuze příspěvky, využiji citací z původní diskuze ;) přeci jen tenhle problém se postupem doby asi objeví u více zařízení a hledat řešení v diskuzi o dnes 35-ti stránkách - nic moc :-(

[QUOTE="turboleon"]Ahj, už jsem to psal ale nikdo nic. Takže ještě jednou. Po soft resetu Tytn vydává stejný zvuk, jako je třeba upozornění na položku kalendáře. Na displeji a nikde žádná hláška. Jak jsem zjistil, tak i když si v kalendáři či úkolech dám upozornění, tak mi oproti dřívějšku již nefunguje. Ćili jako by si to pamatovalo, že to mělo dát upozornění, ten zvuk tam někde zůstal v paměti a začal se projevovat po resetu. :mad: Použil jsem program Cleantemp na pročištění registrů, ale nic. Má někdo nějaký nápad? /kromě hard resetu..../. [/QUOTE]

[QUOTE="JecminekMaselnik"]jo, zkus checknotifikations, jestli Ti nekde nevisi nejaky zpotvoreny zaznam.[/QUOTE]

[QUOTE="fajmi"]Měl jsem stejnej problém. Po resetu Tytn vydaval x zvuku. Pomohl az HR:(( [/QUOTE]

[QUOTE="dort"]no nejprve bych zkusil se již psalo CheckNotifications, neb pokud nefungují upomínky v kalendáří bude tam něco volaké zaseklé - prostě smaž vše co je v programu červené a v minulosti a pak by se měl minimálně rozchodit kalendář a upomínky a tipnu si, že zmizí i onen záhadný zvuk :-)[/QUOTE]

[QUOTE="turboleon"]matrad: zkusil jsem checknotification, clearnotification, memaid a spoustu dalšího softu. Nic. Těsně před tím než mi na obrazovce naběhne poslední today položka /resco explorer/, začne to zvonit jako když upozorňuje na úpoložku kalendáře a je to v pytli.:mad: čili něco musím udělat ručně, ale co? Je tam někde myslím nějaká notify databáze. Zkusit najít a promazat?
Edit: koukal jsem že clear notify je v startup windows. to by přece mělo mazatr automaticky po resetu, ne? [/QUOTE]

[QUOTE="Wuffi"]turboleon:

1. A zkousel jsi pak zminene aplikace, paklize pak jsi schopen rict "je tam nekde nejaka Notify databaze"...? Promin ale ten dotaz ve mne vzbuzuje dojem ze asi ne...;)
2. Nemas neco ala phoneAlarm?
3. Zkontroluj si v Sounds And Notifications zda nahodou nemas tento zvuk prirazen nejake regulerni udalosti, kterou nejaka aplikace vyvolava hned po startu (myslim ze pak by se to projevovalo jako standardni zaznam v notifications...?)
[/QUOTE]

[QUOTE="turboleon"]Matrad: o nějaké notify database jsem někde na netu četl...? Nicméně mám novinku - už je to O.K. Alespoň zdá se. A začalo to dělat to co má /upozornění na událost v kalendáři/ a přestalo to co nemá /zvonění bez jakékoliv hlášky po soft resetu/ po použití SKTools...... Našel jsem je jako alternativu k Memaid..... Clearnotify tam nechám, pro jistotu......Checknotification tedy nezabral. Snad ten tip na SKTools někomu pomůže. Ufffffff
Edit: ještě jsem to několikrát pro jistotu resetoval, O.K. A co je zajímavé, byť celkem očekávané - zrychlilo se to ! Takže i z tohoto pohledu ta námaha stála za to......
[/QUOTE]


[QUOTE="Wuffi"]turboleon:gratuluju:) SK Tools je vazne super nastroj, doporucuji koupit kazdemu:) (konec reklamy)...[/QUOTE]

[QUOTE="turboleon"]JJ. Nevíte, jestli SKTools někdo neprodává v česku? Těch 13 USD za to rád dám. Já přes google nikoho v česku nenašel....A platit přes net do zahraničí moc nemusím. Ještě zajímavost pro Matrada: po použití checknotifications tam těch červených položek bylo 37. Smazal jsem je. Po restartu jich tam bylo 37 zase..... kde byl problém tedy nevím, vím jen co zabralo. Zkoušel jsme ještě Cleartemp, supercleaner, jen pro zajímavost. Nic. Memaid tam po nich ještě našel dost smetí, ale asi taky ne vše.....[/QUOTE]

[QUOTE="turboleon"]dort: pozor, co má mazat jsem mu samozřejmě dole nastavil, všechny ty tři oblasti co nabízí, když jsem ho po Clear pustil podruhý, byla tam už jen jedna položka, a žádná červená ! Čili přišel jsem na to, že když dám jen Clear, nic se vlastně nestane, pokud to v nastavení nezaškrtnu. Ale po restartu jich tam zase bylo všech 37..... !! Ale nevylučuju, že jsem něco dělal špatně...?[/QUOTE]

turboleon (48)|20.12.2006 12:01
No a já k tomu všemu jen dodám, že Checknotofication tam už teď nic nenachází a je to stále O.K. Zřejmě, prosím o názor i ostatní, je dobré mít co nejdříve poté, co člověk začne Tytna používat, nainstalovám clearnotification. Ten to čistí preventivně při každém restartu a nedostane se to do stavu co u mě, kdy jsem vyzkoušel pomalu všechen dostupný soft na čištění PDA......:oops: