Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact II - pomalé načítání složky Windows

masch (45)|19.12.2006 13:40
Ahoj,
nevím proč, ale můj Compact mi už od začátku po SR strašně dlouho nabíhá. Také když otevřu třeba Resco Explorerem složku Windows, trvá načtení dost podsložek a souborů šíleně dlouho (cca 20-25s). Nemá pomalý start s načítáním složky Win souvislost? Podle mne určitě minimálně hledá zástupce ve Startup složce. Další otázka je proč se to děje, je to pomalým OMAP procesorem? Není na to nějaký hotfix?
Díky
dort (1212)|19.12.2006 14:13
pěknná otázečka, jen jednu chybu má - křišťálová koule chybí :no: :evil:

takže:

1) zařízení je čisté nebo s programy?
2) InterWrite - čeština nainstalovaná?

jinak 20 - 25s u Phoneedition není nic neobvyklého - např u TyTN se změnou ROM ( češtinu nepoužívám nikdy ) dosáhl změny z cca 30sec na 2 - 5 sec
masch (45)|19.12.2006 15:37
Aha no já jsem psal že mi to dělá už od začátku po SR, tzn. bez nainstalovaného jakéhokoliv SW, resp se standardními aplikacemi jak v oficiální distribuci TMO, tak od Johnyho. Nicméně jak píšeš, je to asi normální. Přitom u mého předchozího MDA II (se 400MHz, WM5) jsem si nikdy delšího načítání složky WIN nevšimnul. Je to tedy OMAPem?
dort (1212)|19.12.2006 16:19
[QUOTE="masch"] dělá už od začátku po SR [/QUOTE]

jen na vysvětlení od začátku po SR nic nevysvětluje, neb začátek je HardReset ( pak je zařízení čisté ) - SoftReset můžeš provádět v jakémkoliv stavu zařízení ;) a pak počátek je jen bez aplikací běžících na pozadí, ale třeba s poškozenými registry ;) proto jsem se ptal :D

no jak jsem psal u TyTN jsem se změnou ROM dostal z 30 - 40 sec na 2 - 5 sec, takže problém bych hledal tam ;-)
flashman (1366)|19.12.2006 17:47
nabíhání windows je z 98% způsobeno ROM a z 2% processorem.
U Wizada (bráška MDAc2) na staré ROM nabíhá někomu složka windows i 2 a pů minuty.. U novějších ROM je to CCA 4 vteřiny