Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Asus A639 a iGO 2006 - nejde GPS prijimac

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Vcera som si zadsovazil PDA Asus MyPAL A639 a nainstaloval iGo aplikaciu....

Ten iGo mi kompletne ide, teda mam mapy, atd............. ALE STALE MI PISE, ze GPS SIGNAL ZIADNY..

pritom ked dam nastavenia, tak ho najde, ale ta klasicka uvodna obrazovka kde pise info o gps signale je akoby prazdna, iba z casu na cas sa tam objavia nejake cisla ........ a nejaky mensi signal

kde je problem? nie je nejaka freeware aplikacia, ktora mi otestuje samotny gps prijimac? alebo musim cakat 10 minut pokym najde satelity alebo ako? kedze je to nove zariadenie.....

v menu pda nemam ziadnu moznostz vidiet ani svoje aktualne suradnice, nie je na to nejaky soft, ktory mi ukaze suradnice?

Ak mi s tym vie niekto pomoct, prosim bud tu, alebo mail: whirpool@pobox.sk, alebo ICQ: 304-254-523

Thanks...................

Kupil som PDA s GPS ale GPS mi je zatial na nic ((((

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

tou obrazovkou ktora je akoby prazdna som myslel tuto:

http://www.ce4you.cz/img/articles/cz/large/0000000284_vqc268975200692521635.jpg

vpravo su nejake cisla: 30,5 ... atd..

mne to tiez takto vyhadzuje, ale ziadne policko nemalo ciernu farbu, co to znamena? ze nemam dosah na satelit alebo ako?? skusal som to pod jasnou oblohou teda vonku, cize nie v aute

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

satelit ma takuto ikonku: http://www.ce4you.cz/img/articles/cz/large/0000000284_D9tI205332006925201313.jpg

takze sa este pytam, PRECO mi ukazuje, ze nie je mozne zistit polohu GPS??

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

niesom si isty, ale problem bol asi v tom, ze som to skusal doma v panelaku..... a nehybal sa

skusim s tym ist vonku..... (do tej ZIMY,,) a dam vediet ci sa mi to rozbehlo, kazdopadne, aj to tak ma byt, je velka chyba, ze sa o tom verejne nehovori, ze navigacia nefunguje ked som doma.... lebo novy uzivatelia to nemozu vediet.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

myslim ze by ti stacilo ist na balkon....
    alebo sa vykolnit von oknom aby si bol na priamej viditelnosti.mne tiez nexe chytit signal ked sedim f izbe f panelaku....

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od kevin19
    niesom si isty, ale problem bol asi v tom, ze som to skusal doma v panelaku..... a nehybal sa

skusim s tym ist vonku..... (do tej ZIMY,,) a dam vediet ci sa mi to rozbehlo, kazdopadne, aj to tak ma byt, je velka chyba, ze sa o tom verejne nehovori, ze navigacia nefunguje ked som doma.... lebo novy uzivatelia to nemozu vediet.
    Princíp GPS navigácie je ten, že prijímaš do Tvojej GPS-ky signály z družíc. Cez železobetón v paneláku alebo cez strop domu signál neprenikne...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

už mi to ide ) ale vonku je taka zima

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Nazdar chalani ,

neblbnite, Asus ma najlepsi prijem GPS signalu .
    Ked pojdete vonku autom tak chyti vsetkych 12 moznych satelitov.
    Chyti aj 4-5 v byte pri okne.

koki

Podobná témata

1. A639 - nejde nic instalovat
    Od reni v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2008, 21:11
  2. nejde hardrestart a dalsi problemy - A639 - WM6
    Od Graph v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-03-2008, 15:54
  3. Asus A639