Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAII - nefunguje synchronizace a jak do bootloaderu?

211 (19)|18.12.2006 21:03
Ahoj, omlouvam se jestli je to tu uz nekde napsano, ale nenasel sem. Resim problem jak se dostat do bootloader modu u mojeho MDA 2. Poradte nekdo pls. Doufam ze to pomuze, moje mda se casto samovolne restartovalo az jednoho dne se restartovalo do stavu ze se zasekava na uvodli T-MOBILE obrazovce, obcas se zobrazi dole v pravo vypis verze windowsu a jeste neco... Kdyz ho dam do kolebky tak se ozve z okwn zvuk nove nalezeneho zarizeni, ale propojit nejde, stahl sem si po procteni for program mtty ale ten mi nefunguje.

upraven nadpis, prispevek tu docasne zustane nez Ti nekdo postne link na odpoved, anebo nez si odpoved najdes sam - prosim zkus vic hledat a dodrzovat pravidela pro diskutujici - diky Dort
211 (19)|18.12.2006 22:07
Tak prvni problem vyresen: vytahl sem kolebku a zapojil do jineho USB, v tu ranu se objevila moznost spustit mtty s komunikaci pres port USB...
ElSoft (1244)|18.12.2006 22:13
tak ted nevim jestli jeste hledáš možnost jak se dostat do bootloaderu, ale podrobný návod je zde

jinak zkoušel jsi HR?
211 (19)|18.12.2006 22:22
hr sem zkousel ale nepomohlo. S moji anglictinou jsem z prectenych for milne usoudil ze bootloaderem se nazvyva ta uvodni obrazovka T-mobile kerou sem mel stale na ocich, dik moc za link, moc jsi mi pomohl. Zatim postupuju podle navodu, tak snad se zadari.