Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co se stane s češtinou po Hard resetu u n560?

Gapino (9)|18.12.2006 19:43
Zdravím všechny,
Jsem úplný začatečník s PDA. Po přečtení všech možných i nemožných diskuzí mi není jasná jedna věc. Mám PDA N560 se Sunnysoft InterWrite Pro 9. Za 1.: Jaký je rozdíl mezi lokalizací a češtinou?? To je to samé, Nebo něco uplně jiného?
2.:Po hard resetu budu mít úplně čistej WM 5, to je mi jasné. Ale co ta lokalizace(nebo čeština?) Taky zmizí a budu jí muset instalovat?
Gapa
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2006 19:49
Koukni sem - je to už starší článek, ale pro základní orientaci postačí.
Gapino (9)|18.12.2006 20:07
Dík.
Pročetl jsem to, ale stejně jsem out v tom na co jsem se ptal.
Takže prosím, nekdo další?? Děkuji předem..
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2006 20:31
Tak druhý pokus: odkaz 1 , odkaz 2.
Gapino (9)|18.12.2006 20:59
Dík za druhy pokus.
Tak z tohoto jsem pochopil, že mám tzv. Velkou lokalizaci - počeštění všeho.
Ale stále jsem nikde nenašel odpověď, co se stane s lokalizací po HR. Já si myslím, že bude pryč. Mám pravdu?
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2006 21:12
Jo sorry, já jsem se soustředil na rozdíl velká a malá lokalizace, takže jsem odkazoval na jiné zdroje, kde je to myslím vysvětleno lépe, než kdybych to tu nějak krkolomně vysvětloval.

Tady při HR se dostává zařízení do "továrního" nastavení, v jakém bylo, když sjelo z výrobního pásu. Tedy čeština bude potřeba doinstalovat. Pokud jsi zakoupil legálně u českého obchodníka, měla by být zdarma přiložena na CD.

Osobně bych se spíše příkláněl k použití malé lokalizace. Těch pár slovíček v angličtině se dá naučit a systém bude svižnější než s velkou lokalizací. Ale volba je na tobě.

EDIT:
HR se provádí takto
Gapino (9)|18.12.2006 21:47
Díky, díky
Ale když prostě to original CD s češtinou nemám, tak jaká by byla rada?
Zazálohovat češtinu(například backup managerem, pokud to jde), nebo stáhnout tu trial verzi a použít ten můj registrační klíč? Bude fungovat?
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2006 22:07
Chlapče zlatej a proč jsi to nenapsal hned v prvním příspěvku? To jsme si mohli ušetřit pár písmenek.

Není mi jasné, za jakého důvodu děláš HR, ale:

1. Zazálohuješ defaultním (pokud je) nebo jiným backup manažerem (např. od Sprite, SPB, Sunnysoft). Uděláš HR, po úvodní kalibraci displeje, nastavení regional settings, času a datumu uděláš obnovu.

2. Při HR bez obnovy, tedy čistá instalace, po nastavení všeho potřebného (region.settings, čas, datum..) ...nainstaluješ češtinu InterWrite. Pokud nebyla na CD stáhni si ze stránek Sunnysoftu (dle typu svého zařízení !!!!!) a někdy před vypršením trialu zadej klíč. Pokud to nebude náhodou fungovat, kontaktuj prodejce nebo přímo Sunnysoft.
Bobanovicz (511)|18.12.2006 22:10
Instalaci Interwrite máš zde.
Registrační číslo ti fungovat bude.
Gapino (9)|18.12.2006 22:21
Tak díky Všem;)