Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 64

Téma: Velká recenze zařízení HTC P3300 (code name HTC Artemis)

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Další z mnoha nových zařízení s logem HTC na svém těle nese označení HTC P3300. Mezi hlavní přednosti tohoto zařízení patří bohaté komunikační schopnosti (telefon, WiFi, Bluetooth), integrovaný modul pro příjem signálů GPS pro určení přesné pozice, rádio pro ukrácení dlouhé chvíle, skvělý displej a zajímavý a v oblasti Windows Mobile zařízení i unikání způsob ovládání kombinující trackball a otočný kroužek. Co toto zařízení umí v reálu a jak se celkově jeví se dozvíte po přečtení této recenze.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000296_xsf5253372006121214833.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Kolečko je možná zajímavý počin pro ovládání, ale pokud jsem si v krátkém hraní všiml, funguje jen pro pohyb hore-dole, nikoli levo-pravo. Takže zase na půli cesty. :? Nebo se pletu?

Registrace
    Aug 2000

...a jak bys chtel NA KOLECKU rozlisit, kdy to je nahoru/dolu a kdy doleva/doprava?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Docela by mě zajímalo, jak dlouho bude kolečko fungovat - nutně se musí zašpinit a co s ním potom? Servis?

Registrace
    Aug 2000

Tezko rict, zas tak moc jsem Artemise netrapil. Na jednu stranu si nemyslim, ze hrozi nejake velke nebezpeci znecisteni, nejsou tam zadne velke otvory, ale pokud se casto pohybujete v prasnem prosredi, stat se to muze - je to proste mechanicke zarizeni...

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

HTC chrli jedno zarizeni za druhym, ale stale nenachazim to idelani :-) tj. hlavne poradny display - 640*480, gps, 3gen, wifi...nebo mi neco uslo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

prosím držte se zde tématu ať tu nemáme 60% příspěvků o tom jaké zařízení by mělo HTC vyrobit
    podobné věci se řeší spíže zde: Jaké si mám vybrat / koupit zařízení? a myslím že podobné zařízení si už tam někdo k vánocům přeje

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

"rozdíl mezi 200MHz OMAPem a 400MHz Samsungem je takřka neznatelný"
    môžem potvrdiť, samsung je krásny príklad toho že frekvencia nie je všetko...
    Keď som mal asi týždeň staré Mio P350, s nainštalovaným 1 programom, tak ma celkom prekvapilo že môj Loox (4 mesiace bez hard resetu
    ops: ) bol omnoho svižnejší. Každopádne to nebolo až také hrozné, ale predsa

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... jako vždy velmi dobrá recenze Pavle. S Artemisem jsem po měsíci intenzivného používání spokojen. Výborné PDA s dobrou výbavou a výdrží baterie. Poslední dobou se mi ale stává, že při vytahování Artemise z kapsy (nejčastěji u kalhot) jej vytáhnu bez zadního krytu baterie. Ten buď zůstane v kapse, nebo při vytahování spadne na zem. Kryt je možné vysunout až příliš lehce - tj. neklade při vysouvání dostečný odpor a není jištěn žádnou pojistkou (např. jako je tomu u mnoha jiných zařízení). Už jsem podobným způsobem ztratil pouzdro a tak bych nerad přišel i o zadní kryt ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

No,nevím jak vy nebo spíš ti co si koupili MDA Compact III u T-Mobile,ale moje MDA CIII je taky "Artemis" a ne "Hero",jak se píše v diskusi. Ale samozřejmně bez WiFi...
    Jinak můžu potvrdit,že megahertzy nejsou vše...Platí to jak u PC nebo notebooků tak i u Pocketů a Smartphonů. Mám doma ještě iPAQ6915, měl jsem LOOXe T830 a Samsunga i320,všechny mají papírově výkonější CPU,ale jinak... MDA CIII prostě šlape lépe. Je svižnější,prostě rozdíl v práci je znát hned...
    Všem kteří váhají nad koupí jak HTC Artemis nebo MDA Compact III můžu zařízení jen doporučit !!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

A po flashnuti na jako obvykle "vymakanejsi" ROM od Dopodu ZDE se prace se zarizenim jeste zlepsi :-)

Registrace
    Aug 2000

Tak jsem se na to zeptal primo u HTC (jestli je MDAC III Artemis nebo Hero) a zde je odpoved:

Kód:
    I wouldn't and couldn't officially certify it.
    As Far as I know the T-mobile device is a Hero.and that's why no one have manage to get the WiFi working on it.
    The head office didn't gave us this information as we do not support T-mobile devices.
    Pokud tomu dobre rozumim, tak to sice neni oficialni stanovisko, protoze jim to nikdo nerekl (nepodporuji zarizeni prodavane od T-Mobile), ale podle pracovnika podpory HTC neni MDAC III Artemis, ale Hero.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

a nemyslite ze je to stejne zarizeni, jen je u hera odpojene wifi? proc by delali 2 skoro podobne pdacka? asi pocitaji s tim ze si za vyssi cenu lidi radsi koupi verzi s aktivovanym wifil.
    mam napad. zkuste do MDAcIII narvat ROM z Artemise - mozna to pojede.

ps.: v poslednich recenzich vidam mda compact bez jakychlokoli log a obrazku. neni ten kryt treba prestrikany? v recenzi na mdac je to s logama, pozdeji uz ne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    Pokud, vím tak jej otevřeli lidé z IMEI-check a popřeli existenci WLAN čipu na HTC Hero (viz zde).

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od sirandrew
    proc by delali 2 skoro podobne pdacka?
    napr. z duvodu, ktery uvadim zde

PavelR.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HTC P4350 (code name HTC Herald)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 57
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 20:52
  2. Velká recenze zařízení HTC TyTN (code name HTC Hermes)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 58
    Poslední příspěvek: 02-07-2007, 20:46
  3. Velká recenze zařízení E-TEN G500
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-09-2006, 23:42
  4. Velká recenze zařízení Acer n10
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 26-05-2004, 17:54