Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

poradte jak nastavit gps s dynavix

kosmi (11)|17.12.2006 17:17
mam tytn + dynavix a bluetooth B-Speech GPS2 prijimac.
poradte jak to mam nastavit. dam sparovat tytn a gps ale kdyz spustim dynavix tak porad ceka na gps data. dal jsem automat hledani ale nic.
poradte

Toto vlákno je špatně zařazeno, proto ho přesunuji. matrad
dort (1212)|17.12.2006 18:07
neznám Dynavix, ale po spárování je potřeba ještě vytvořit COM port pro BT GPS bych si tipnul stejně jako v TT ;) a pak tento COM port nastavit v navigaci
kosmi (11)|17.12.2006 18:40
prave ze uz jsem
"pronastavoval"
snad vsechny porty, nektere me to nepustilo ale i kdyz jsem dal v dynavixu auto nebo natvrdo porta tak nic.
kdyz jsem zkousel pocketkim na Ipaq1930 se stejnym gps prijimacem tak to jelo myslim na portu8 ale nemusel se v zarizeni extra nastavovat.
tytn mam v ruce druhy den, a zatim si nevim rady.
ipf (2136)|17.12.2006 22:23
čeká na data... Dynavix GPSku vidí nebo ne? Pokud ne, zkus ji přejmenovat jen na GPS. Další možností by mohl být způsob přenosu. Řešil jsem kdysi prohlém na HP hx4700, TTN data z GPS četl, ale konkurenční SmartMaps ne. Musel jsem zrušit "šifrovaný přenos dat", pak jel SmartMaps, ale zase nejel TTN. Ale příčina se našla.
kosmi (11)|18.12.2006 08:37
prave ze nevidi. na gps by mela svitit modra dioda, ale bohuzel nesviti. blika jen zelena tzn prijimac je zapnuty.
skusim to udelat jak rikas
kosmi (11)|18.12.2006 11:30
tak uz to funguje.

chybne jsem nastavoval prichozi port, spravne je odchozi.

spatne jsem uvazoval ze telefon prijima na com.
spravne je to tak ze bluetoth v telefonu se sparuje s gps, gps posle data do bluetooth telefonu a bluetooth je odesila na com port.
takze odchozi port :-) :-)