Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaké pouzdro na iPAQ a ostatní PDA?

Pavel Koza (4761)|7.4.2002 22:10
Tato diskuze je ke článku, jehož plné znění naleznete na adrese pod uvedené níže:

.../articles/_redirect2first.asp?TopicID=15
DD_ (331)|7.4.2002 22:55
Zajimalo by me par informaci ohledne pouzder od Krusellu. Docela se mi libi ale potreboval bych jeste neco upresnit nez se definitivne rozhodnu o koupi pouzdra.

Kdyz si koupim pouzdro pro iPaqa s CF jacketem, a pak ho do nej dam bez tohoto jacketu jak velky problem nastava napriklad s plandanim ipaqa v pouzdre a vubec celkove s jeho manipulaci ??

A pak jak je slozite iPaqa s pouzdra vyjmout, neb kabel stale neresi muj problem s klavesnici atd., tudiz pri urcitych situacich bych byl nucen iPaqa s pouzdra vyjmout, tudiz na kolik je to obtizna operace, pripadne casove narocna.

Diky
hybo (3107)|8.4.2002 06:17
ne, kdzy mate pouzdro pro ipaq+jacket, tak samotnej ipaq tam "planda". Vyjmout je to hehle, staci ze spodku do nej strcit. Je mozne se dohornou t a prijit si to kouknout.

CEuky
Nukem (41)|25.9.2003 22:22
S pouzdry Krusell jsem spokojeny. Mam dokonce tri - na samotneho iPAQa, na iPAQa s jacketem a na Ericssona T610 :-) Prijemne na dotek i na pohled. Pripevneni k opasku systemem Multidapt je sice zajimave, lec ho nepouzivam.

Pozn.: Narvat T610ku do noveho pouzdra byl skutecne horror ;-)
jaih (55)|26.9.2003 11:08
nevim, ale zatim mi prijde cenove i prakticky nejvyhodnejsi ledvina od vietnamcu - ipaq se tam vejde s CF jacketem i bez neho a v pohode muzete pridat jeste obcanku a mobil - cena se vejde do 200 Kc.:cool:
CarlosL (126)|27.9.2003 00:14
Ja pouzivam pouzdro na opasku Krusell a muzu rict, ze prezilo i krutej pad (vc.iPAQa) na horskym kole. Nevim co by mohlo byt jeste za krutejsi zazitek.

[QUOTE="hybo"]a jeste malickost, ani pouzdra krusell nejsou neznicitelna, vid MaPo :-)[/QUOTE]

PS: Nedokazu posoudit iPAQ + Jacket

Carlos
Bohouš_ce4you (44)|29.9.2003 12:45
Používám neoprénové pouzdro CASELOGIC původně určené pro přehrávač minidisků. Můj iPaq se tam v pohodě vejde i s SD kartama a sluchátkama.
A cena asi 250,-Kč - (docela mě to vyhovuje).