Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

To je škoda že programujete NDays jen pro radost ...

jiri.cech (151)|27.1.2004 20:42
Abych řekl pravdu, tak je to snad poprvé, kdy cítím opravdovou potřebu nějakému tvůrci programu zaslat zaslouženou odměnu.
Na PDA jsem přešel z PALMa a první co jsem skutečně postrádal byl prográmek tohoto ražení. Když jsem ho našel, navíc český a ke všemu naprosto skvělýýýýýýý, byl jsem blahem bez sebe.
Jen malinká věc by mě ještě potěšila - dozvědět se o narozeninách alespoň den dva dopředu. To abych vždycky stihnul koupit dárek ...

Ještě jednou díky za skvělý program.
eXEden_ce4you (811)|28.1.2004 09:40
[QUOTE="jiri.cech"]Abych řekl pravdu, tak je to snad poprvé, kdy cítím opravdovou potřebu nějakému tvůrci programu zaslat zaslouženou odměnu.
Na PDA jsem přešel z PALMa a první co jsem skutečně postrádal byl prográmek tohoto ražení. Když jsem ho našel, navíc český a ke všemu naprosto skvělýýýýýýý, byl jsem blahem bez sebe.
Jen malinká věc by mě ještě potěšila - dozvědět se o narozeninách alespoň den dva dopředu. To abych vždycky stihnul koupit dárek ...

Ještě jednou díky za skvělý program.[/QUOTE]

Poslední dva dny se v jednom kuse červenám :oops: Moc mě těší, že se program lidem líbí a že jim aspoň trochu usnadňuje každodenní starosti. Za to Vám (a vlastně i vám) strašně moc děkuju. Zahřeje to a náležitě ocení veškerou práci a čas, který se na to musí vynaložit...

K tomu dopřednějšímu upozorňování na narozeniny:
A stačilo by Vám, kdybych tam dodělal stejný přehled jako pro svátky?

Michal S.